Knihy
E-knihy

Bankovní obchody

ASPI, 2009
Vydavateľstvo
ASPI, 2009

Kniha Bankovní obchody je především učebnicí pro studenty práv Právnické fakulty UK, a proto její obsah vychází z přednášek autorů. Vedle základních obecných otázek se autoři soustředí na popis jednotlivých druhů bankovních obchodů...

Čítaj viac

13,44 €

Bežná cena Bežne 14,10 €

Ušetríte 5%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha Bankovní obchody je především učebnicí pro studenty práv Právnické fakulty UK, a proto její obsah vychází z přednášek autorů. Vedle základních obecných otázek se autoři soustředí na popis jednotlivých druhů bankovních obchodů.

Právní úpravu bankovních obchodů chápou interdisciplinárně, a tak výklad soustředí vedle popisu právní úpravy v obchodním zákoníku a zvláštních zákonech také na popis právní úpravy obsažené v občanském zákoníku.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Bankovní obchody - Stanislav Plíva a kol.
Ako sa ľudia hrajú - Eric Berne
22,63 €
Ušetríte 2,37 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Bankovní obchody - Stanislav Plíva a kol.
Ako sa ľudia hrajú - Eric Berne
22,63 €
Ušetríte 2,37 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev