Vianoce
Záchranné koleso kňaza a psychiatra Maxa Kašparů - Max Kašparů
Záchranné koleso kňaza a psychiatra Maxa Kašparů

9,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Záchranné koleso kňaza a psychiatra Maxa Kašparů

Ako sa neutopiť v tomto zložitom svete

Triezve a priame rady, ako si budovať a zachovať dobré vzťahy, manželstvá a rodiny. Dlhoročné skúsenosti známeho odborníka a jeho pohľad na.... Čítať viac

Vydavateľstvo
BeneMedia, 2019
Počet strán
144

Triezve a priame rady, ako si budovať a zachovať dobré vzťahy, manželstvá a rodiny. Dlhoročné skúsenosti známeho odborníka a jeho pohľad na.... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

9,90 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Triezve a priame rady, ako si budovať a zachovať dobré vzťahy, manželstvá a rodiny.
Dlhoročné skúsenosti známeho odborníka a jeho pohľad na život.

Kňaz a psychiater Max Kašparů v tejto knihe odpovedá na otázky, ako pracovať na zdravých vzťahoch a ponúka svoj pohľad na našu súčasnosť.
Kniha prináša jeho skúsenosť, ako sa hodnotne pripraviť a prežiť spoveď a svätú omšu, ale aj úvahy o psychiatrii, fenoméne smrti a pripravenosti na večný život.
Kniha obsahuje otázky, ktoré Max Kašparů ešte nikdy počas svojho života nedostal. A samozrejme, priame odpovede, aké vie ponúknuť len tento skúsený psychiater a čerstvý kňaz.
Čítať viac
Počet strán
144
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
148×210 mm
Hmotnosť
150 g
ISBN
9788099907059
Rok vydania
2019
Naše katalógové číslo
659235
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
BeneMedia
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

4 hodnotenia

4
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

15
19.12.2021
Martin Ližičiar vždy kladie tie správne otázky správnym ľuďom. A inak to nie je ani v tomto prípade. A hoci je knižka napísaná jednoducho, témy sú ťažké. No Max Kašparu má aj tak pipravenu vždy odpoveď, ktorá vychádza z čistého sedliackeho rozumu a nie vždy je práve taká, akú by sme čakali.
Prirodzenosť, jednoduchosť, ale aj skúsenoť a odbornosť - to cítiť z tejto knižky.
Vrelo odporúčam či už ako dar, alebo ako čítanie na pohodové večery. Pre každého kto má otázky, ale aj kto hľadá kompas vo svojom živote.
Čítať viac
Mary M.
9.11.2019
Výborná
Ak chcete čítať niečo hodnotné, tak určite doporučujem túto knihu. Je to spracované, vo forme otázok a odpovedí, tohto odborníka a kňaza v jednom. Je to odborné, ľudské a duchovné rozprávanie človeka, čo to má odžité. Treba ju čítať pozorne a niektoré pasáže, niekoľkokrát. Dala by som to, ako povinné čítanie, každému v tejto spoločnosti, doslova, ako návod na život. Čítať viac

„Ak ma oklameš raz, môžeš sa hanbiť. Ak ma oklameš dvakrát, môžem sa hanbiť ja. Ak ma oklameš trikrát, môžeme sa hanbiť obaja. “

O písaní - Stephen King
O písaní
Stephen King