Krásny omyl

Kto mal tušiť, že ten chlap z baru bude jej šéf?

Caina Westa som stretla raz večer v bare. Zazerala som naňho, čo si nesprávne vysvetlil ako záujem. Prihovoril sa mi, no ja som ho bez mihnutia oka poslala do čerta... Čítať viac

4,5 166 hodnotení
Vydavateľstvo
Ikar, 2019
296 strán
4 hodiny čítania

Caina Westa som stretla raz večer v bare. Zazerala som naňho, čo si nesprávne vysvetlil ako záujem. Prihovoril sa mi, no ja som ho bez mihnutia oka poslala do čerta... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

8,30 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Caina Westa som stretla raz večer v bare. Zazerala som naňho, čo si nesprávne vysvetlil ako záujem. Prihovoril sa mi, no ja som ho bez mihnutia oka poslala do čerta. Vynadala som mu do egoistických klamárov a podvodníkov, až fešák vyvaľoval oči. Viete, pred časom zbalil moju kamarátku, pričom pozabudol na jednu maličkosť. Bol ženatý. A tak som mu vyčistila žalúdok.
Vysvitlo však, že som vybehla na nesprávneho. Veď som sa aj čudovala, prečo sa tvári tak nechápavo! Skrátka, trápna situácia. Z podniku som zdúchla a ani mi nenapadlo sa ospravedlniť. Zbytočná strata času. Aj tak toho plejboja už v živote nestretnem, všakže?
Presne to som si myslela... až do chvíle, keď som na druhý deň ráno vošla do triedy.
Nuž, dobré ráno, profesor West. Som vaša nová asistentka.
Čítať viac
Originálny názov
Beautiful Mistake
Počet strán
296
Rok vydania
2019
Naše katalógové číslo
620845
Štýl
erotický, romantický
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Ikar
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,5 / 5

166 hodnotení

119
29
10
3
5

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

Žaneta
12.4.2022
Nezazivne
Od tejto autorky, moja prvá knižka. Tešila som sa na pohodovú oddychovou. Ale teda, pre mňa je to asi až moc oddychové. Nudné, nezáživné, žiadny impulz, nič mi knižka nedala. Možno len to, že po tejto autorke už nesiahnem. Čítať viac
Janka
8.2.2022
Nenadchne neurazí
Kniha sa veľmi ľahko a rýchlo čítala a mala zaujímavú zápletku, ktorá si žiadala byť podľa mňa viac rozvinutá. Väčšina opisov bola suchá bez hĺbky a po čase ma vytáčalo správanie oboch postáv. Čítať viac
2

Mám 18 rokov a cez svoj voľný čas si najradšej čítam romantické knihy. Všetky moje recenzie si môžte pozrieť na mojom ig: bookstagram_michelle

Michaela Luptáková
6.2.2022
Krásny omyl
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Tak táto kniha bola perfektne napísaná a hlavne veľmi vtipná. Ale samozrejme na niektorých stánok bola opísaná bolesť , ktorá sa stala v minulosti.
Do života Rachel prichádza veľmi príťažlivý muž, ktorého si pomýlila a myslela si, že to je bývalý jej kamarátky , tak mu poriadne vynadala. A najlepšie na tam bolo, že si myslela, že ho už v živote neuvidí . Ale osud jej prichystal niečo iné . A tak sa stala jeho asistentkou. A ich vzájomná nevraživosť a vzájomné podpichovanie som milovala. Ale čo ak sa z toho vyvinie láska? A čo ak sa týto dvaja už niekedy stretli a ani jeden o tom nevie?
Čítať viac
Maria
9.12.2021
Usmevný víkendový večer
Moja prvá kniha od autorky Vi Keeland. Príbeh ma retrospektívny dej. Prvé stretnutie Caina a Rachel bolo zábavné a jemne trápne. Hlavné postavy si ma hneď získali svojimi vlastnosťami, no i nedostatkami. Rachel - múdra, cieľavedomá, zväčša čo na srdci to na jazyku bez zamyslenia sa nad dôsledkami, nedochvíľna. Profesorom West- zo začiatku tvrdý, rezervovaný, dochvíľny. Dejom vykryštalizovalo do jemnejších čŕt. Obmedzený počet vedľajších postav. „Všetci robíme chyby. Život dostaneme do vienka bez návodu na použitie.“ Vi Keeland. Čítať viac
5
Mýty - Stephen Fry
Práve čítam
Mýty

Vášnivá knihomoľka, ktorá radšej žije príbehy s hlavnými postavami v knihách, ako v realite s ľuďmi ❤.

Tiny Pobis
6.12.2021
Oddychovka na večer
Keďže som už niekoľko kníh od autorky Vi Keeland prečítala, vedela som, že idem na istotu. Prvé stretnutie Caina a Rachel, ma v tom len utvrdilo. Bolo zábavné a jemne trápne, pre hlavnú hrdinku. Cain sa mi okamžite zapáčil svojou prostorekosťou, čo na srdci to na jazyku, pretože som rovnaká ako on. Priznajme si však, ktorá by nechcela mať profesora/učiteľa, ktorý vyzerá ako grécky boh?

Jediná nevýhoda (aspoň pre mňa), ktorú som našla v knihe je ľahko odhaliteľná zápletka. Preto som veľmi rýchlo pochopila, kto je to záhadné dievčatko z Cainovej mladíckej minulosti.
Čítať viac
4

Knihy sú moja vášeň a slovenský jazyk hobby. Moje recenzie sú nezávislé, nepodliehajú žiadnemu biznisu, kamarátstvam či "štafetám", čiže nedostávam knihy zadarmo, aby som napísala pozitívnu recenziu. Som obyčajná čitateľka, i keď možno viac kritická, vzhľadom na moje dlhoročné pôsobenie v literárnej oblasti. Autori či vydavatelia, ktorí opakovane dávajú odstraňovať recenzie (nie hanlivé a neporušujúce pravidlá, iba upozorňujúce na chyby a nedostatky), tým len dokazujú vlastnú neschopnosť. Týka sa to najmä moderných románov pre ženy a slovenských autoriek, ktoré rady zbierajú umelé hviezdičky.

my books
3.12.2021
Začiatok fajn, potom trocha nuda a koniec sa mi páčil, i keď mám výhrady k tomu skoku z emocionálnej roviny rovno na tvrdý sex. Prepojenie s minulosťou bolo zaujímavé a v podstate bolo na knihe to najlepšie, škoda, že až na konci. Vzhľadom na predchádzajúcu knihu som čakala viac humoru. Ďalšiu knihu od autorky si už asi nekúpim a dám opäť prednosť slovenským autorkám. Čítať viac
16

Všetky moje recenzie nájdete na instagrame @akika_knihomolka_z_liptova :)

Martina Fuziová
3.10.2021
Krásny omyl
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Príbeh má zaujímavú zápletku, napriek tomu si ma nejako extra nezískal. Rachel vynadá v bare neznámemu chlapíkovi v domnení, že ublížil jej kamarátke, ale skutočnosť je úplne iná. Neznámeho stretne opäť a je to jej profesor, ktorému má robiť asistentku.
Napriek tomu, že Rachel študuje hudbu, na môj vkus to bolo v príbehu málo cítiť. Boli tam aj pekné scény a myšlienky, ako napríklad Rachelina záverečná práca, ktorá mala zaujímavú tému, ale bolo to pre mňa málo.

Caine bol stvárnený ako sexi profesor zo záhadnou minulosťou, opradený množstvom klebiet. Niekedy mi vôbec nepripadal ako skutočný profesor, ale len ako nejaký model čo sa nudí, tak sa hrá na profesora. Aspoň to bol môj dojem. Napriek tomu sa mi páčilo ako to bolo celé vymyslené. Troškou síce nereálne, ale keď som sa odosobnila, ich stretnutie v minulosti a všetko čo sa stalo bolo dobre premyslené.
Opäť oceňujem striedanie kapitol z pohľadu Rachel a Caine, aj keď v závere by som Cainove myslenie radšej nevedela, lebo som mala chuť ho vyfackať ako to všetko príliš preháňal a analyzoval, že ako Rachel zareaguje, keď sa dozvie pravdu, ale inak sa mi kniha dobre čítala a je to taká skoro 300 stranová oddychovka.
Čítať viac
15
30.8.2021
Veľmi dobrý začiatok. Vážne vtipný. A bolo veľa momentov počas čítania, keď som sa musela usmievať. Dej bol veľmi dobrý, pekne vymyslený. Páči sa mi celý ten námet s hudbou a celá Rachelina práca. Niečo bolo predvídateľné, niečo zasa nie. Hlavne dievčatko z Cainovej minulosti som nepredvídala.
Páčila sa mi myšlienka: „Všetci robíme chyby. Život dostaneme do vienka bez návodu na použitie.“
Záver bol samozrejme krásny.
Pri tejto autorke vždy viete, aký bude koniec, ale aj tak chcete čítať, čo mu predchádza. Erotické scény boli naozaj dobre opísané, nič nasilu, veľmi vierohodne, a až mi pri jednej zostalo horúco ;)
Čo sa mi však trošku nepáčilo, je to, že v knihe dosť často chýbali úvodzovky na priamej reči, najmä na začiatkoch viet. Asi dvakrát chýbalo vo vete slovo. To ale samozrejme nie je chyba deja a autorky.
Inak veľmi pekná oddychovka, ktorú si určite užijete tak, ako aj ja. :)
Čítať viac
15
20.8.2021
Moja tretia od Vi
Citala som Nahu pravdu, Sefa a teraz Krasny omyl. Z tych troch sa mi zatial paci najviac. Predvidatelne zvraty, koniec a aj podobnost linie kazdeho jej pribehu je sice poznat aj tu, ale nevadi mi to. V tejto knihe sa mi okrem erotickych scen (neviem preco, ale zdaju sa mi byt lepsie ako v Nahej pravde a Sefovi) velmi paci aj humor - uprimne som sa viackrat nahlas zasmiala. Kniha mi vylepsila den, odporucam :). Čítať viac

Čítať viac

„Mladé dievčatá v sebe živia mnoho hlúpych nádejí, Sajury. Nádeje sú ako ozdoby do vlasov. Dievčatá ich chcú mať priveľa. Keď zostarnú, vyzerajú hlúpo aj s jednou.“

Pamäti gejše - Arthur Golden
Pamäti gejše
Arthur Golden