Knihy
E-knihy

Kouzelná skříňka pro Gwendy

Stephen King

Stephen King je najpredávanejší a najkultovejší žijúci spisovateľ v Spojených štátoch. Za necelých dvadsaťpäť rokov svojej literárnej činnosti napísal viac ako štyridsať kníh, z ktorých sa na celom svete predalo viac než dve miliardy výtlačkov. Podľa jeho knihy bolo nakrútených tridsaťpäť...

Okamžitý download
EPUB
MOBI
2-3 hodiny čítania
Vydavateľstvo
BETA - Dobrovský, 2018

Kouzelná skříňka pro Gwendy je dalším Kingovým dílem situovaným do fiktivního maineského městečka Castle Rock. Tentokrát se však, na rozdíl od těch ostatních, jedná o poměrně krátkou novelu, napsanou navíc ve spolupráci s...

Čítaj viac

6,79 €

Bežná cena Bežne 12,17 €

Ušetríte 44%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Kouzelná skříňka pro Gwendy je dalším Kingovým dílem situovaným do fiktivního maineského městečka Castle Rock. Tentokrát se však, na rozdíl od těch ostatních, jedná o poměrně krátkou novelu, napsanou navíc ve spolupráci s Richardem Chizmarem. Na začátku příběhu je Gwendy 12 let. Je to bystrá holčička, která má problémy s nadváhou, s nimiž se dokáže svou vůlí a kázní vypořádat. Jednoho dne ji v parku osloví záhadný černě oděný muž, který jí z neznámých důvodů dá jedinečný a nebezpečný dárek – kouzelnou skříňku s páčkami a různobarevnými tlačítky. Stisknutím páček skříňka vydává buď vzácné stříbrné dolary, nebo nesmírně chutné čokoládičky. Barevná tlačítka jsou destruktivní a symbolizují jednotlivé světadíly, jejichž případné zničení je teď plně v moci Gwendy. Ta postupně začíná chápat, jakou s dárkem převzala zodpovědnost. Po deseti letech je proto ráda, když ji záhadný cizinec téhle zodpovědnosti zbaví a vybere si někoho jiného.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kouzelná skříňka pro Gwendy - Stephen King, Richard Chizmar
Nevieš dňa, nevieš hodiny - Dominik Dán
14,48 €
Ušetríte 11,64 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Gwendy´s Button Box
Rok vydania
2018
Počet strán
160
Vydavateľstvo
BETA - Dobrovský
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
616117

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,8 / 5

11 hodnotení

3
4
3
1
0

Tomáš Drako
1.12.2018
Mini Kingovina.
Bol raz jeden tajomný pán, ktorý mal zázračnou skrinkou.. Pán daruje tajomnú skrinku diečatku Gwendy. A jej život sa od toho momentu zmení.
.
.
Nuž, to bolo rýchle. Dievča Toma Gordona som čítal pomalšie. Proste taká jednohubka do Kingovskej knižnice. Ale ako samotný príbeh ma bavil.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Kouzelná skříňka pro Gwendy - Stephen King, Richard Chizmar
Nevieš dňa, nevieš hodiny - Dominik Dán
14,48 €
Ušetríte 11,64 €

„Vyber si autora, ako si vyberáš priateľa.“

Jozef V. Sládek