Knihy
E-knihy
12,41 €

Bežná cena Bežne 13,90 €

Ušetríte 11%

Na sklade, posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Skutočný príbeh ako som cez odpustenie a prijatie prešiel do zrelšej fáze svojho života a vydal sa na svoju vlastnú cestu.

Mužmi sa nerodíme mužmi sa stávame. Kniha Nový muž ide do hĺbky a podstaty mužskej duše. Odhalí Vám čo je potrebné uvidieť a uzdraviť, aby sa z chlapca mohol stať muž. Zdieľam v nej to, čo mi pomohlo prevziať zodpovednosť za svoj život a prejsť do zrelšej fáze života.
Táto kniha je o odpustení a o prijatí plnej zodpovednosti za všetko, čo sa nám v živote deje. Je to o pustení vecí, ktoré nám v živote už neslúžia a bránia nám zažívať viac lásky a radosti.
Ak Vám nejaké oblasti vo vašom živote nefungujú, či sú to vzťahy, zdravie, peniaze alebo iné oblasti. V tejto knihe nájdete mnohé súvislosti prečo sa vám to deje.

Čo sa ešte dozviete v knihe:
- Čo bráni mužom v dnešnej dobe dospieť. Teda aký je rozdiel medzi zrelým a nezrelým modelom správania u mužov.
- Prečo tu pobehuje obrovské množstvo malých chlapcov v dospelých mužských telách a čo sa s tým dá urobiť, aby sa to zmenilo.
- Prečo je nesmierne dôležité, aby muži podnikli vnútornú cestu k svojmu otcovi.
- Môj príbeh k zrelej mužnosti - 5 rokov sa zaoberám tým, čo to znamená byť mužom v dnešnej modernej dobe.
- Ako spoznať a vypočuť svoje vnútorné dieťa, ktoré drží kľúč od radosti a živosti v našom živote.
- Ako prekonať životné krízy a vyrovnať sa so smrťou. Čo mi priniesla smrť otca, ako ma to formovalo? Čo pre chlapca predstavuje otec a ako s tým má naložiť, ak s ním nemá dobrý vzťah.
- Ako si nájsť cestu k svojim rodičom a prijať ich. Pretože cesta do zrelosti vedie cez uzdravenie vzťahu s rodičmi.
- Narodenie môjho syna Richarda - Opäť tu bola blízko smrť. Ako mi môj syn ukázal skutočnú hodnotu života.
- Ako sa odpútať od svojej matky. Prečo je pre každého muža nesmierne dôležité uctiť si svoju matku a s láskou od nej odísť. Matka je pre muža prvá žena v jeho živote, ktorú miluje a zároveň potrebuje opustiť. Prečo je to dôležité a ako to ovplyvňuje vzťahy k ženám.
- Ako budovať kvalitné mužské priateľstvá.
- Ako sa zbaviť syndrómu dobrého chlapca. Jeden z najrozšírenejší mentálny program u mužov. Syndróm ktorý zabraňuje mužom prežívať šťastný, radostný a naplnený život.
- Ako nájsť svoje životné poslanie a smerovanie. Ako som ho objavil ja a prečo je to pre každého človeka nesmierne dôležité.
- A množstvo ďalších zaujímavých tém pre mužov aj pre ženy.

Teraz je čas ísť do akcie a konať.

Pozrite sa prostredníctvom knihy Nový muž hlbšie na témy, ktoré vám bránia v živote zažívať viac lásky, radosti a hojnosti. Získajte svoju knihu teraz.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nový muž - Stanislav Ličko
Ako ju pochopiť - Stanislav Ličko
23,93 €
Ušetríte 2,87 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
136
Hmotnosť
194 g
Rok vydania
2019
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Stanislav Ličko
Rozmer
148×210 mm
ISBN
9788097333102
Naše katalógové číslo
607289

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

5 hodnotení

4
1
0
0
0

Lenka
pred týždňom
Pre tých, čo hľadajú
Čítať. Minimálne dvakrát denne, po jedle, každý deň. Pravidelne, až kým sa to nevsiakne do vašej kože, resp. do jeho kože. Nový muž je v prvom rade pre mužov, viem, ale svoje si tam nájde každý kto hľadá, prežíva krízu či sa potrebuje nakopnúť. Písané ľudsky, cítiť z nej skutočnosť. Nielen prázdne rady, ale naozaj reálne zažité. Teším sa na pokračovanie pre ženy :)
Čítaj viac
Zuzka
12.6.2019
Páči
Nechala som sa inšpirovať a vtiahnuť do príbehu muža a výsledkom je vlastná životná zmena. Stanova kniha Novy muž je krásnou inšpiráciou ako aj zlé veci v živote majú svoj význam a ako sa s nimi nielen vysporiadať, ale keď chcete môžete nimi zmeniť svoj život. Je vlastne úžasné že to Stano vôbec dokázal opísať a ešte sa s nami aj podelil o tuto skúsenosť. Ja osobne Ďakujem veľmi za tu možnosť.

Tiež klobúk dole pred týmto mladým človekom, ktorý si zažil najťažšie životne rany ako je smrť rodiča a neskor boj o život vlastného dieťaťa. Každý rodič by položil život za svoje dieťa a on v tej situácii nemohol urobiť vôbec nič len čakať na zázrak, ktorý ako vieme našťastie prišiel. Knihu odporúčam ako sa hovori “všetkými desiatimi”
Na záver by som dodala že si treba pomáhať, robiť svet krajším a tiež treba mat na pamäti, že nikdy nevieme kedy budeme pomoc potrebovať my sami.
Čítaj viac
Petr Hadač
1.6.2019
Ideální zdroj inspirace
U Stanovy knihy mi opětovně docházelo, že toto je četba natolik lidská a prostá jakékoli ezoteriky, že to může být pro naprostou většinu mužů ideální zdroj inspirace a podnícení k užitečným životním otázkám. Není to jen teorie - je to konkrétní příběh. Jeden, ale mnoha barev. Jeden, ale velmi hluboký. Jeden, ale tak lidský, že oslovuje lidskost v každém z nás. Příběh o tom, že není rozhodující, čím jsme v životě prošli, ale co s tím uděláme dál. Věřím, že tato kniha má schopnost oslovit muže každého věku. Přiměje vás přemýšlet o tom, co byste mohli ve svém životě uzdravit, zařídit, postarat se o to vy sami, bez ohledu na okolnosti
Čítaj viac
Zdenek Weber
1.6.2019
Tato kniha je požehnáním pro moderního muže
Kniha je autentické sdílení muže, který skrze těžké události, výzvy, úsilí našel uzdravení své duše a hlubší sebepoznání, které sdílí pro dobro ostatních mužů, a také zvídavých žen. Je plná pravdivých příběhů a poučení, které vedou čtenáře k připomenutí smysluplných principů, které nejsou ani tak radami na cestu, jako podněty pro naslouchání svému vlastnímu hlasu srdce. Tato kniha je požehnáním pro moderního muže, často tápajícího ve svém nejasném sebeurčení. Umožňuje vrátit se ke kořenům a základům osobní důstojnosti a sebeúcty skrze hlubinné sebepoznání, rituály, pravdivost, mužský kruh, skutečné přátele. Kniha umožňuje setřást ze sebe svazující představy o tom, co to znamená být muž. A začít žít pravdivý a autentický život sám za sebe a ze sebe a pro dobro dalších bytostí.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Nový muž - Stanislav Ličko
Ako ju pochopiť - Stanislav Ličko
23,93 €
Ušetríte 2,87 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev