Knihy
E-knihy

Navždy mojou

Emily D. Beňová

Emily D. Beňová je slovenská spisovateľka, ktorá žije so svojou rodinou v malebnej dedinke na východe Slovenska. Je vydatá, má dve krásne dcérky, miluje sladké, prírodu a čítanie kníh. Vo voľnom čase sa venuje svojej rodine a písaniu romantických ženských, ale aj fantasy románov. Písať začala už...

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #38
4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Emília Beňová, 2019

Odpúšťanie je vraj súčasťou života, no odpustiť sa nedá všetko, hlavne nie vtedy, ak vám bolo ublížené tým najpodlejším spôsobom. Lenže, čo urobíte, ak vás príde požiadať o pomoc rodina človeka, ktorý vám ublížil najviac? ...

Čítaj viac

6,50 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Odpúšťanie je vraj súčasťou života, no odpustiť sa nedá všetko, hlavne nie vtedy, ak vám bolo ublížené tým najpodlejším spôsobom. Lenže, čo urobíte, ak vás príde požiadať o pomoc rodina človeka, ktorý vám ublížil najviac? Podáte im pomocnú ruku, alebo sa otočíte chrbtom?

Elizabet Parkerová je sekretárkou arogantného a neznesiteľného Alexandra Benneta, pri ktorom žiadna jeho sekretárka nevydržala dlho. Elizabet je však iná a vzdať sa rozhodne nemieni. Odoláva jeho náladám i keď to s ním nemá ľahké. Všetko sa zmení v deň, keď sa stane tragédia, ktorú nik nečakal, a pán dokonalý je zrazu odkázaný na pomoc druhých. Lenže kto mu podá pomocnú ruku, keď všetci od protivného Alexandra radšej bočia? Čo ak o pomoc požiadajú práve Elizabet? Prijme zúfalú prosbu, alebo je čas na pomstu? Dokáže sa mu pomstiť za všetko zlé, čo jej urobil? A ako sa rozhodne, keď jej život skrížia traja rozdielni muži? Ktorému dá šancu?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Navždy mojou - Emily D. Beňová
Kým nás pravda nerozdelí - Emily D. Beňová
13,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
289
Vydavateľstvo
Emília Beňová
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
603151
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,7 / 5

70 hodnotení

54
9
6
1
0

5
25.1.2020
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Veľmi sa mi páčil dej celý má pohltil. Nemohla som od knihy odísť. Príbeh Betty a Alexa som sa nevedela nabažiť. Úprimne som poplakala pri nehode a strach som mala, že dej neskončí dobré pritom únose. Len tak ďalej už sa neviem dočkať ďalšieho knihy. Na konci na zaujalo ako to dopadlo s Violou a Fredom. Určite by som brala pokračovanie. Čítaj viac
Eliška
5.1.2020
Kniha prečítaná....
Až mi je ľúto, že dej skončil...
Hltala som slovo za slovom, kapitolu za kapitolou.. Bola som vtiahnuta do deja a cítila som ako keby sa časť ( ak nie aj celý) príbeh odohrával priamo mne. Toto sa mi páči a fascinuje ma to na knihách od Vás. Dej ma pohltí a v okamihu keď sa odvážim typnut, co bude nasledovať alebo "strach", keď predpokladam, co bude pokračovať prinesie inú krásnu v tomto príbehu aj vasnivu zápletku.
Teším sa na ďalšiu knihu a verím v pokračovanie príbehu... Vlastne všetkých kníh. :) ďakujem za fantastický deň pri knihe.
Prajem si aby autorka nikdy neprestala písať, lebo jej to ide fantastický a pri čítaní knihy sme aspoň chvíľami niekym iným a prežívame krajší svet.
Čítaj viac
8
1.12.2019
Koniec
Overený nákup
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Z môjho pohladu ten koniec bol príliš stručný nevysvetleny a pritom sa toľko snažila autorka o napätie , najmä čo sa týka toho únosu . Ja som sa po prečítaní aj iných slovenských autorov rozhodla , že budem sa im vyhýbať , tato autorka má milo prekvapila - čo som si prečítala jej trilógiu objatie ale aj tato knižka bola príjemným prekvapením - tak prečo taký záver ?? Veď to vyzerá všelijako , že hlavný hrdina možno má tendenciu vrátiť sa k pôvodnému ?? .... ale vcelku veľmi čítateľné Čítaj viac
8
Poškvrnená - Michaela Mihoková
Práve čítam
Poškvrnená

Knihy majú dosť veľký význam v mojom źivote. Knihy dodávajú ľuďom, teda tým, čo ich čítajú fantáziu, ktorú potrebuje každý človek. Veď, keď si predstavíme koľko fantázie má autor takej knihy. Vždy ma fascinovali knihy. Obdivovala som autorov pre ich fantáziu a predstavivosť. Začalo to rozprávkovými knihami v detstve, ktoré mi mamka čítala. V prvej triede, keď som sa naučila čítať, vzala som do ruky knihu sama. Iný význam kníh spočíva v tom, že nám, poskytujú bohatú slovnú zásobu. V knihách vidím tiež oddych od reálneho sveta. Niekedy som znechutená z celého dňa. Vtedy mi kniha poskytne pomocnú ruku a pohltí ma svojím dejom.

Terezia Horňáková
29.11.2019
Overený nákup
Román "Naždy mojou" predstavuje zaujímavý a vzrušujúci príbeh. Hneď ma zaujal jeho obal. Je to druhý román spisovateľky Emily, ktorý som prečítala s veľkým záujmom. Ide o príbeh krásnej ženy, ktorá na vlastnej koži zažila vášeň, romantiku, erotiku, nenávisť, ako aj násilie. Je to silná, moderná žena, ktorá vie byť láskavá aj nápomocná. Spisovateľka tu vynikajúco vykreslila povahy ľudí a ich osudy. Zaujala ma hlavná hrdinka Elizabeth, ktorá sa pri nešťastí neobrátila k rodine svojho zamestnávateľa chrbtom, ale pomohla ich synovi, napriek tomu, že pokiaľ bol zdravý sa nedočkala od neho v roli sekretárky žiadneho uznania. V živote, naozaj, nič nie je čierno-biele. Z veľkej nenávisti môže vzniknúť láska.
Pri tejto príležitosti, milí priatelia, odporúčam Vám prečítať si aj ďalší skvelý román s podobným príbehom, a síce "Rockové Tango" Moniky Wurm. Prídu si na svoje najmä tí, ktorí majú radi napínavé príbehy, jemne erotické.
Na záver ďakujem pani Emily za pekný zážitok, ktorý som prežila pri čítaní tohto románu.
Čítaj viac
Lucia Perháčová
24.11.2019
Úžasné čítanie od začiatku až do konca.. až mi je ľúto, že nemôžem pokračovať v čítaní tejto knihy. Určite sa k nej ešte vrátim. A prosím, neprestávajte písať. Vaše knihy sú výnimočné.. :-) prajem veľa rovnako spokojných čitateľov ako som ja. :) Čítaj viac
katarína
14.10.2019
Tutovka
Ani neviem čo napísať na túto knihu. Emilly D Benová je presne tá spisovateľka ktorá mne veľmi sadla všetky jej diela sú super ani táto nieje iná . Síce keď už sa to rozbehlo tak to bolo super začiatok troška nudný ale tá sa to zvládnúť knihu hodnotím veľmi pozitívne Čítaj viac
ivana Krajčiová
8.10.2019
Overený nákup
Kniha sa mi veľmi páčila ,nemohla som prestať čítať ,naozaj zaujímavý dej .
Musím len pochváliť .
Určite sa k nej znova vrátim.
Tak isto odporúčam aj ostatné knihy od autorky .
Jedna s mala slovenských autorov čo sa mi páči .
Čítaj viac
4
2.10.2019
Super čítanie
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Knižka sa čítala perfektne (mala som ju prečítanú za 4hod) jediná vec mi vadila ,že skončila.
Čakala by som možno viacej erotiky, alebo viacej situácii Alex A Elizabet, bolo to napínavé , nerozhodne a nečakala som taký zvrat , že ju Ron unesie . Tam som čakala viacej opisu, nejaké napätie . A koniec, pevne verím ,že píšete pokračovanie. to takto nemôže skončiť, prekvapili ste ma , čakala som nejaký Happy end ale toto je na zamyslenie čo ďalej, tak dúfam ,že budete písať ďalej, na to pokračovanie A & E alebo jej brata F & V. Milujem od vás knihy , u mňa top temný anjeli.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Navždy mojou - Emily D. Beňová
Kým nás pravda nerozdelí - Emily D. Beňová
13,00 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth