Knihy
E-knihy

Navždy mojou

Emily D. Beňová

Emily D. Beňová je slovenská spisovateľka, ktorá žije so svojou rodinou v malebnej dedinke na východe Slovenska. Je vydatá, má dve krásne dcérky, miluje sladké, prírodu a čítanie kníh. Vo voľnom čase sa venuje svojej rodine a písaniu romantických ženských, ale aj fantasy románov. Písať začala už...

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #3
4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Emília Beňová, 2019

Odpúšťanie je vraj súčasťou života, no odpustiť sa nedá všetko, hlavne nie vtedy, ak vám bolo ublížené tým najpodlejším spôsobom. Lenže, čo urobíte, ak vás príde požiadať o pomoc rodina človeka, ktorý vám ublížil najviac? ...

Čítaj viac

6,50 €

Bežná cena Bežne 12,45 €

Ušetríte 48%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Odpúšťanie je vraj súčasťou života, no odpustiť sa nedá všetko, hlavne nie vtedy, ak vám bolo ublížené tým najpodlejším spôsobom. Lenže, čo urobíte, ak vás príde požiadať o pomoc rodina človeka, ktorý vám ublížil najviac? Podáte im pomocnú ruku, alebo sa otočíte chrbtom?

Elizabet Parkerová je sekretárkou arogantného a neznesiteľného Alexandra Benneta, pri ktorom žiadna jeho sekretárka nevydržala dlho. Elizabet je však iná a vzdať sa rozhodne nemieni. Odoláva jeho náladám i keď to s ním nemá ľahké. Všetko sa zmení v deň, keď sa stane tragédia, ktorú nik nečakal, a pán dokonalý je zrazu odkázaný na pomoc druhých. Lenže kto mu podá pomocnú ruku, keď všetci od protivného Alexandra radšej bočia? Čo ak o pomoc požiadajú práve Elizabet? Prijme zúfalú prosbu, alebo je čas na pomstu? Dokáže sa mu pomstiť za všetko zlé, čo jej urobil? A ako sa rozhodne, keď jej život skrížia traja rozdielni muži? Ktorému dá šancu?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Navždy mojou - Emily D. Beňová
Lov - Elle Kennedy
15,40 €
Ušetríte 12,51 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
289
Vydavateľstvo
Emília Beňová
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
603151
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,6 / 5

39 hodnotení

30
4
4
1
0

Ivana
15.5.2019
Príbeh je naozaj krásny. Obdivuhodna je hlavná hrdinka Elizabet, ktorej by sa chcela rovnať nejedna z nás. Minimalne kurz sebaobladania u nej absolvovať. Jedine mínus boli opakujúce sa frázy či myšlienky hrdinky. Od spisovateľky Emily mám viac kníh precitanych a každá jedna je osobita a sú skvelými utekmi od reality. Po prečítaní som ostala pár hodín v snovom casopriestore a nevedela som sa vrátiť späť na planétu Zem...
Ďakujem
Čítaj viac
Soňa
10.5.2019

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Navždy mojou, je jeden nádherný a pútavo napísaný príbeh plný napätia, romantiky a aj erotiky. Je to príbeh, ktorý chytí za srdce nejednu dušu. Knižka sa nedá pustiť z ruky a ju môžete prečítať už za jeden deň. U mňa teda nechýbali ani slzy a to sa mi pri knihách až tak často nestáva. Ďakujem Emily za nádherný príbeh o láske.
Čítaj viac
Zuzana
26.4.2019
Navždy mojou...
Pre mňa krásny moderný román, plný vášne, erotiky, nenávisti aj romantiky. Prečítala som ju za jeden deň a prečítam aj ostatné knihy tejto autorky.
Emily vďaka za zážitok pri čítaní Vašej knihy.
Čítaj viac
Alena Precechtelová
11.4.2019
Romantika a erotika
Navždy mojou - knižka, ktorú napísala skvelá slovenská spisovateľka Emily D. Beňová. Úžasná knižka v ktorej sa dočítate nielen o romantike a erotike . Zistíte, že láska a nenávisť majú k sebe veľmi blízko a že nemôžete veriť všetkému, čo si o danej osobe myslíte . Nechcem prezrádzať dej knižky , ale odporúčam si ju kúpiť / teda ak už nie je vypredaná / a prečítať
Čítaj viac
Veronika K.
8.4.2019
Navždy mojou :)
Kde začať... :)
Už dlho som takúto výbornú knihu nečítala :)
Kniha mala výborný dej, zápletku aj rozúzlenie :)
Postavy boli dobré opísané a páčili sa mi :)
Moje dojmy a pocity po prečítaní boli vynikajúce, pri čítaní knihy som sa aj zasmiala pri doberaní hlavných postáv ale musím sa priznať, že mi padla z oka aj nejaká tá slzička. Autorka krásne vystihla v knihe všetky pocity ktoré sa vo mne búrili :)
Bola to moja prvá kniha od autorky a neľutujem to ani náhodou a už teraz viem, že knihy, ktoré napísala a ktoré mi pretiekli pomedzi prsty si prečítam úrčite, pretože už teraz viem, že to nebude zlá voľba, práve naopak, tá najlepšia aká si mi len naskytne.
Ďakujem autorke, že ma jej kniha takto zaujala a chcem pokračovať v jej ďalších publikáciach či tých starších alebo tých nových. ktoré pevne verím, bude ešte strašne veľa :)
A ďakujem aj za venovanie v knižke :) ste úžasná :)

Takže za mna jednoznačne knihu odporúčam :)
Čítaj viac
Michaela
7.4.2019
Vrelo odporúčam
Tak teda mne osobne sa táto knižka veľmi páčila. Zhltla som ju za pár hodín. Postavy sú pekne vykreslené (neviem prečo ale hlavnú hrdinku som si predstavovala ako Pauhofovú ? ????) Vrelo ju odporúčam všetkým romantikom. Autorka je veľmi talentovaná. Ďakujem jej krásne aj za podpisy s venovaním jej kníh....prajem jej naďalej pokračovať v písaní ďalších skvelých kníh....
Čítaj viac
Marta Novotná
6.4.2019
Skvelá oddychovka
Od Emily D. Beňovej som prečítala viaceré knihy, a aj táto splnila moje očakávania, ako tie predošlé.
Je to úžasná kniha. Prečítala som ju jedným dychom. Odporúčam ju aj ostatným čitateľom. Je to príbeh plný napätia, vzrušenia, erotiky a romantiky. Sú v nej zobrazené rôzne charaktery ľudí a ich osudy. Upútala ma hlavná hrdinka Elizabeth, ktorá sa pri nešťastí neobráti rodine svojho zamestnávateľa chrbtom, ale pomôže, hoci jej ten, ktorý pomoc potrebuje, veľmi ublížil. Jej láska a dobrota ho zmení a príbeh sa končí úžasne. Čo myslíte, z troch nápadníkov, koho si vyberie? Ak sa chcete dozvedieť ako sa príbeh skončí a aké sú príbehy jednotlivých aktérov knihy, tak si ju prečítajte. Budete isto spokojní.
Čítaj viac
Janka
5.4.2019
Skvelá kniha
Emily, dovoľ mi napísať Ti, že tá kniha je skvelá, presne ako všetky ostatné od Teba :). Vďaka Tvojim knihám sa môžem "vykradnúť" z reality a prežívať príbeh s Tvojimi hrdinami v knihách. Prosím Ťa, píš ďalej.
Čítaj viac
Erika
2.4.2019
Skvelý príbeh, výborný dej, zápletka. Autorka sa krásne vyhrala s povahami postáv, ich charakterom, emóciami či myšlienkami. Elizabeth prežíva neľahké chvíle pri svojom arogantnom šéfovi. Nejeden krát v sebe dusí hnev a potláča výbuch. Autorka aj v takej chvíli vie použiť skvelý humor. A keď osud chce a šéf sa stáva bezmocný a odkázaný práve na Elizabeth, ešte len vtedy začína byť príbeh  zaujímavý. Napínavý, iskrivý i nežný... Určite si nenechajte ujsť túto skvelú knihu, jednoznačne odporúčam.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Navždy mojou - Emily D. Beňová
Lov - Elle Kennedy
15,40 €
Ušetríte 12,51 €

„Ak sme po prečítaní knihy len takí, akí sme boli predtým, buď sme zlí čitatelia, alebo kniha nebola umeleckým dielom.“

Jesenská