Knihy
E-knihy

Zodpovednosť v práve

Pocta Oľge Ovečkovej

Novinka
Vydavateľstvo
Wolters Kluwer, 2019

Problematike zodpovednosti sa venovala Oľga Ovečková vo viacerých svojich prácach. Ako žiačka profesora Štefana Lubyho rozpracovala túto problematiku z viacerých pohľadov a s náležitou šírkou teoretickej hĺbavosti. Stala sa rešpektovanou autorkou...

Čítaj viac

15,34 €

Bežná cena Bežne 16,10 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Problematike zodpovednosti sa venovala Oľga Ovečková vo viacerých svojich prácach. Ako žiačka profesora Štefana Lubyho rozpracovala túto problematiku z viacerých pohľadov a s náležitou šírkou teoretickej hĺbavosti. Stala sa rešpektovanou autorkou a po jej prácach siahajú nielen teoretici, ale predovšetkým právna prax.

Preto asi neprekvapí, ak vedecký výbor pri výbere témy monografie vydanej na počesť profesorky Oľgy Ovečkovej siahol po tejto klasickej téme zodpovednosti a oslovil popredných odborníkov z domova a zahraničia, aby spracovali túto problematiku z rôznych oblastí práva. Výsledkom je 14 rôznych príspevkov od koncepcie zodpovednosti za škodu v českom práve, cez zodpovednosť za omeškania dlžníka v obchodnom práve či už českom alebo slovenskom, zodpovednosť spoločníka za vady nepeňažných vkladov v českom obchodnom práve, až po zodpovednosť štátu Európskej únie za protisúťažnú reguláciu trhu. Týmto demonštratívnym výpočtom sa okruh tém nevyčerpáva.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zodpovednosť v práve - Jozef Vozár
Obchodný zákonník - Oľga Ovečková a kolektív autorov
118,74 €
Ušetríte 5,86 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
324
Hmotnosť
510 g
Rok vydania
2019
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Wolters Kluwer
Rozmer
158×222 mm
ISBN
9788057100317
Naše katalógové číslo
599981

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Zodpovednosť v práve - Jozef Vozár
Obchodný zákonník - Oľga Ovečková a kolektív autorov
118,74 €
Ušetríte 5,86 €

„Daždivé dni by sa mali tráviť doma, so šálkou čaju a dobrou knihou.“

Bill Watterson