Knihy
E-knihy

Cesta domov

i527.net, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
i527.net, 2019

Mladá žena stojí na križovatke dvoch ciest a pred ňou je neznáma budúcnosť. Rowena „Wren“ Ballantyneová žila od malička v Kentucky a o veľkom dome a veľkom bohatstve jej starého otca v Pensylvánii sa u nich veľa nehovorilo.

Čítaj viac

8,79 €

Bežná cena Bežne 12,50 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Mladá žena stojí na križovatke dvoch ciest a pred ňou je neznáma budúcnosť.

Rowena „Wren“ Ballantyneová žila od malička v Kentucky a o veľkom dome a veľkom bohatstve jej starého otca v Pensylvánii sa u nich veľa nehovorilo. Keď jej otec dostane list, v ktorom ho rodina volá späť, Wren ide s ním a čoskoro sa ocitne v úplne novom svete. Sú tam príbuzní, ktorých nikdy nestretla, tance, ktoré sa nikdy neučila, a hoci si myslela, že svojho otca pozná, zistí, že má aj inú stránku. V snahe zapadnúť sa spriatelí s Jamesom Sackettom, najlepším lodivodom Ballantyneovskej spoločnosti. Ani s jeho pomocou sa však medzi smotánkou necíti dobre. Vydá sa teda vlastnou cestou... do nebezpečenstva?
Pod perom Laury Frantzovej pred nami ožíva Pensylvánia päťdesiatych rokov 19. storočia a príbeh o strate, láske a vernosti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Cesta domov - Laura Frantz
Navždy mojou - Emily D. Beňová
15,29 €
Ušetríte 9,66 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Love's Fortune
Rok vydania
2019
Počet strán
344
Vydavateľstvo
i527.net
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
592169

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

4 hodnotenia

4
0
0
0
0

Ľubica Lacková
pred štyrmi dňami
Cesta domov
Kniha ma nesklamala. Pri jej čítaní som strávila príjemné chvíle. Dej je pútavý, miestami napínavý. Spisovateľka pred nami odkrýva ďalšie osudy členov rodiny Ballantyneovcov a Turlockovcov a zároveň niečo z histórie Spojených štátov amerických.
Už sa teším na ďalšie pokračovanie.
Čítaj viac
Renča
pred štyrmi dňami
Výborná
Jednoznačne krásne vyvrcholenie celej série, hoci bola každá kniha o niekom a niečom inom, ale celkovo tie príbehy do seba zapadali a nadväzovali. Veľmi krásne a príjemné čítanie. Postavy, prostredie aj samotný dej, všetko bolo fajn :)
Čítaj viac
Renáta
pred štyrmi dňami
Cesta domov - Laura Frantz
Kniha opäť nesklamala. Veľmi pohodové čítanie ako všetky knihy, ktoré som čítala od Laury Frantz. Určite ju odporúčam kúpiť na pohodové čítanie, najmä teraz, keď sa blíži leto - čas dovoleniek. Spríjemnite si čas čítaním tejto knihy :-)
Čítaj viac
anonym
16.4.2019
krasna
Aj keď je kniha ďalším pokračovaním série, tak vôbec nevadí, ak ste nečítali prvé dve časti.
Osobne sa mi príbeh veľmi páčil - ide o príbeh Roweny, ktorá sa prvýkrát po mnohých rokoch prichádza k rodine svojho otca, kde nie všetci ju vítajú príjemne, zároveň podstupuje svoj prvý debut. Počas celého príbehu a hlavne počas náročných chvíľ ju sprevádza James, rodinný priateľ...
V každom prípade, ak máte radi historické romány so štipkou romantiky, určite ju zhltnete na posedenie ako aj ja :)
Čítaj viac
Radka
12.3.2019
krásna!
Kniha je ďalšou zo série kníh o rodine Ballantynovcov, avšak absolútne nezáleží na tom, či ste predchádzajúce knihy čítali alebo nie. Ide o samostatný príbeh ďalšieho člena rodiny - v tomto prípade Roweny alebo ako sa familiárne nazýva "Wren".
Wren sa po dlhých rokoch života na vidieku dostáva do rodiska svojho otca, ktoré je diametrálne odlišné od miesta, na ktoré bola zvyknutá. Spoznáva život smotánky, pravidiel a pretvárky. V novom "svete" je osamelá, nakoľko otec ju zanechá u príbuzných, ktorých predtým bližšie nepoznala.
Ťažkými chvíľami, ale aj jej debutom v spoločnosti ju sprevádza James - rodinný priateľ. Z priateľstva sa stáva hlbší cit, avšak ani jeden z nich nechce uškodiť tomu druhému...
Ide o krásny príbeh oplývajúci citmi, láskou, rodinnými vzťahmi, ale aj chvíľkami napätia. Keďže mne sa príbeh veľmi páčil, môžem len vrelo odporúčať!!!!
Čítaj viac
Radka
9.3.2019
krásna!!!!

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Ide o nádherný príbeh. Kniha je zo série "Dedičstvo Ballantynovcov", ale možno ju čítať aj bez toho, aby bolo potrebné prečítať predchádzajúce knižky.
Príbeh je o Rowene, ktorá sa po dlhých rokoch jednoduchého života dostáva do rodiska svojho otca. Život v novom prostredí je diametrálne odlišný od pôvodného. Ocitá sa vo svete smotánky, pravidiel a pretvárky. Cíti sa v ňom osamelá a opustená. Jej priateľom sa stáva lodivod James, ktorý ju mimo iného sprevádza aj jej debutom v spoločnosti... Ich priateľstvo sa mení na iný cit, ale ako debutantka očarí Jamesovho priateľa, majiteľa železníc, ktorý sa túži oženiť. Každý z nich robí všetko pre to, aby toho druhého ochránil....
Ak máte radi knihy z historického prostredia, v ktorých sa objavuje láska, nádej či aj napätie, určite neváhajte!
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Cesta domov - Laura Frantz
Navždy mojou - Emily D. Beňová
15,29 €
Ušetríte 9,66 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green