Knihy
E-knihy

Poklady tradičnej slovenskej kuchyne

Krásu a¬ jedinečnosť Slovenska netvoria len originálne ľudové tradície, kultúrne pamiatky a nádherná príroda, ale aj chute a ¬vône tradičných domácich

Ikar, 2019
Novinka
Vydavateľstvo
Ikar, 2019
Edícia
Príroda

Krásu a¬ jedinečnosť Slovenska netvoria len originálne ľudové tradície, kultúrne pamiatky a nádherná príroda, ale aj chute a ¬vône tradičných domácich jedál, ktoré tu gazdinky pripravujú už dlhé desaťročia...

Čítaj viac

12,26 €

Bežná cena Bežne 14,90 €

Zľava 18%
platí do 13. 6. 2019

Predobjednávka,
vychádza 6.6.2019

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Krásu a jedinečnosť Slovenska netvoria len originálne ľudové tradície, kultúrne pamiatky a nádherná príroda, ale aj chute a vône tradičných domácich jedál, ktoré tu gazdinky pripravujú už dlhé desaťročia. Vďaka autorovej zberateľskej vášni nájdete v tejto výnimočnej knihe množstvo známych i takmer zabudnutých receptov našich prastarých a starých mám zo všetkých regiónov Slovenska. Každodenné jedlo pripravovali z dostupných surovín, ako sú zelenina a ovocie, múka, zemiaky, no dobre sa vyznali aj v mäse a rybách, na ktorých si so svojimi najbližšími pochutnávali najmä počas sviatočných dní.

K dobrému domácemu jedlu patrí aj kúsok koláča a pohárik lahodného vína či ostrej pálenky na prípitok. Ak sa vám už zbiehajú slinky, potom je najvyšší čas vyskúšať niečo z pokladov tradičnej slovenskej kuchyne. A možno sa niektoré z týchto osvedčených dobrôt stanú stálou súčasťou vášho jedálneho lístka.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Poklady tradičnej slovenskej kuchyne - Vojtech Majling
Kroje Slovenska - Zuzana Beňušková, Jana Kucbeľová, Peter Brenkus
28,24 €
Ušetríte 6,56 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Väzba
pevná väzba
Predbežný dátum vydania
6.6.2019
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ikar
ISBN
9788055168555
Naše katalógové číslo
590889

Recenzie

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Poklady tradičnej slovenskej kuchyne - Vojtech Majling
Kroje Slovenska - Zuzana Beňušková, Jana Kucbeľová, Peter Brenkus
28,24 €
Ušetríte 6,56 €

„Čím viac pomlčiek v knihe, tým menej myšlienok.“

A. Schopenhauer