Knihy
E-knihy

Istý ako úsvit

Francine Rivers

víťazka ocenená zlatým medailónom ECPA (Združenia evanjelikálnych vydavateľstiev), píše už vyše dvadsať rokov. Jej knihy získali veľké množstvo cien a autorka si nimi získala srdcia miliónov čitateľov.

Kumran, 2017
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Kumran, 2017

Tretia časť trilógie V znamení leva. Atretes. Germánsky bojovník. Obdivovaný gladiátor. V neľútostných súbojoch získal späť vytúženú slobodu... ale jeho život sa má navždy zmeniť...

Čítaj viac

11,90 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 8%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Tretia časť trilógie V znamení leva.

Atretes. Germánsky bojovník. Obdivovaný gladiátor.
V neľútostných súbojoch získal späť vytúženú slobodu... ale jeho život sa má navždy zmeniť.

V tejto poslednej časti trilógie V znamení leva sa do príbehu vracia germánsky bojovník Atretes, aby v ňom zohral hlavnú úlohu. Hadaša znovu čelí smrti a Marcus sa vydáva hľadať Boha, zatiaľ čo jeho sestra Júlia zomiera na neznámu chorobu a túži po jeho odpustení. Atretes medzitým prisahá, že pohne zemou aj nebom, aby našiel svojho syna – dieťa, ktoré považoval za mŕtve a ktorému Hadaša zachránila život – a vrátil sa s ním do Germánie. Marcus, Júlia a nakoniec aj Atretes si postupne uvedomia, že Božia láska dokáže zahojiť všetky jazvy a priniesť nový úsvit.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Istý ako úsvit - Francine Rivers
Hlas vo vetre - Francine Rivers
23,80 €
Ušetríte 2,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
496
Vydavateľstvo
Kumran
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
590431
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

12 hodnotení

11
0
0
1
0

Marieta
1.2.2018

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Zavŕšenie trilógie, ktorá chytá za srdce a dojíma k slzám. V tretej časti sledujeme osud Atreta, ktorý má za sebou gladiátorskú minulosť a je ňou hlboko poznačený...Po získaní slobody sa túži vrátiť do svojej domoviny – Germánie. Dozvedá sa o prežití a záchrane svojho syna, stretá lásku svojho života, ktorá ho privádza na iné cesty, ako bol zvyknutý. Veľkolepý román o sile odpustenia, spáse a záchrane - o hľadaní pravdy a úžasných zásahoch Božej milosti v životoch mnohých. Táto trilógia je jedným z najkrajších diel, ktoré som prečítala – ozajstná perla medzi románmi. V dnešnej konzumnej dobe dielo, ktoré na pozadí starovekého Ríma dáva veľké podnety na zamyslenie o správnosti rozhodnutí a hodnotách v našom živote.
Čítaj viac
Martina
9.12.2017

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Ukončenie trilógie je príbehom Atretovho života, ktorého sme opustili v prvej časti po tom, ako sa vykúpil na slobodu mysliac si, že jeho syn je mŕtvy. Môže Atretes zabudnúť na svoju minulosť gladiátora a žiť život slobodného človeka plnohodnotne? Bude sa musieť o živote učiť znovu? Zaujímavá cesta ho čaká.
Čítaj viac
Veronika
4.12.2017
Výnimočná kniha
Napínavý príbeh konečne odhalil osud gladiátora Atreta z prvého dielu. Veľmi som si knihu užila a som až prekvapená, ako dokázala autorka tak hlboké myšlienky vsadiť do deja. Vnútorné boje hrdinov sú veľmi podobné tým, ktoré vedú aj ľudia dneška. Je to opäť pecka od Riversovej! Dúfam, že ešte napíše mnoho podobných kníh.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Istý ako úsvit - Francine Rivers
Hlas vo vetre - Francine Rivers
23,80 €
Ušetríte 2,00 €

„Žiadni dvaja ľudia nikdy nečítajú tú istú knihu.“

Edmund Wilson