Dlhové financovanie - Katarína Valášková, Mária Kováčová, Pavol Kubala
Dlhové financovanie
10,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Dlhové financovanie

EDIS, 2019
Vydavateľstvo
EDIS, 2019

Skriptum Dlhové financovanie je určené poslucháčom tretieho ročníka bakalárskeho štúdia Katedry ekonomiky na Fakulte prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov Žilinskej univerzity a je zamerané na...

Čítaj viac

10,00 €

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Skriptum Dlhové financovanie je určené poslucháčom tretieho ročníka bakalárskeho štúdia Katedry ekonomiky na Fakulte prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov Žilinskej univerzity a je zamerané na potreby vyučovania predmetov orientovaných na problematiku financovania podnikateľskej činnosti, konkrétne na financovanie prostredníctvom cudzích zdrojov. Rovnako dobre však poslúži každému čitateľovi, ktorý má záujem rozšíriť si svoje vedomosti v predmetnej oblasti.

Učebný text obsahuje podstatné teoretické poznatky o dlhovom financovaní podniku, s orientáciou na dlhové rozhodovanie, nástroje dlhového rozhodovania a analýzy zamerané na schopnosti plnenia finačných záväzkov podniku. Vymedzuje spôsoby riadenia podniku v podmienkach zadĺženia akceptujúc aktuálnu legislatívu a ponúka možnosti riešenia finančných ťažkostí podnikov. Značná časť učebného textu je však zameraná na deskripciu rôznych metód financovania podnikovej činnosti, a to konkrétne prostredníctvom úverov, emisie dlhopisov, lízingu, rizikového a rozvojového kapitálu i alternatívnych dlhových foriem financovania podniku.

Naša vďaka patrí odbornému redaktorovi prof. Ing. Tomášovi Klieštikovi, PhD. a recenzentom doc. Viere Bartošovej, PhD. a doc. Ing. Mariane Sedliačikovej, PhD. za pomoc pri skvalitnení textu publikácie.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dlhové financovanie - Katarína Valášková, Mária Kováčová, Pavol Kubala
Freddie Mercury - Lesley-Ann Jones
26,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Dlhové financovanie - Katarína Valášková, Mária Kováčová, Pavol Kubala
Freddie Mercury - Lesley-Ann Jones
26,40 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia