Knihy
E-knihy

13 vecí, ktoré psychicky silní ľudia nerobia

Nenechajte sa ovládať, prijmite zmenu, čeľte svojmu strachu a nastavte svoju myseľ na šťastie a úspech

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Eastone Books, 2015
Edícia
Open Mind

Ako je možné, že niektorí ľudia dokážu byť šťastní a dosahovať úspechy, aj napriek nespočetným životným skúškam, ktorým neustále čelia? Z čoho pramení ich vnútorná vyrovnanosť a sila zvládnuť každú životnú situáciu? Na

Čítaj viac

7,95 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Ako je možné, že niektorí ľudia dokážu byť šťastní a dosahovať úspechy, aj napriek nespočetným životným skúškam, ktorým neustále čelia? Z čoho pramení ich vnútorná vyrovnanosť a sila zvládnuť každú životnú situáciu?
Nad týmito otázkami sa zamyslela aj psychoterapeutka Amy Morin, ktorá vo svojej knihe nepíše o tom, čo všetko pre dosiahnutie vyrovnaného života treba robiť, ale o tom, čo stačí nerobiť. Svoje myšlienky predstavuje v širšom koncepte osobnej psychickej sily, ktorá ovplyvňuje naše myslenie a následne aj správanie voči sebe či iným ľuďom. V každej kapitole tejto knihy sa venuje jednej veci, ktorú ľudia vplyvom okolností zvyknú robiť a neuvedomujú si, že sami (a často nechtiac) tak zo seba robia zúfalcov či slabochov.
Následne dáva čitateľom inštrukcie, ako tento prejav zo života prirodzene vylúčiť a nahradiť ho prejavom psychicky silnej, vnútorne vyrovnanej osobnosti, schopnej čeliť akejkoľvek situácii.
Čítaj viac
Kúpte spolu
13 vecí, ktoré psychicky silní ľudia nerobia - Amy Morin
Radodajka - Radodajka
13,94 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
13 Things Mentally Strong People don’t Do
Rok vydania
2015
Počet strán
248
Vydavateľstvo
Eastone Books
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
566187

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

8 hodnotení

6
2
0
0
0

Denisa
18.1.2016
Som veľmi spokojná s touto knihou od tak mudrej autorky
Kniha je dobre rozdelená,skladá sa z trinástich kapitol,každá kapitola je stručne,zrozumiteľne vysvetlená na viacerých stranách,autorka poukazuje,ako sa dávame ovládať inými,alebo ako by sme nemali reagovať na určité situácie,knihu odporúčam s autorkou tejto knihy som veľmi spokojná,presne tento druh knihy som očakávala,aj to tak je, tato kniha je vynikajuca,určite ju odporučím aj ostatným. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
13 vecí, ktoré psychicky silní ľudia nerobia - Amy Morin
Radodajka - Radodajka
13,94 €

„Dom bez kníh je ako telo bez duše.“

Julius Zeyer