Knihy
E-knihy

Tiene minulosti

Ikar, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #24
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2019

Minulosť neodpúšťa. Kostrový nález na odľahlom mieste rozbehne vyšetrovanie, ktoré zavedie skupinu detektívov okolo čerstvo povýšeného komisára Petra Ledeckého ďaleko do minulosti. Iné storočie, iný režim aj iná polícia?...

Čítaj viac

9,00 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Minulosť neodpúšťa. Kostrový nález na odľahlom mieste rozbehne vyšetrovanie, ktoré zavedie skupinu detektívov okolo čerstvo povýšeného komisára Petra Ledeckého ďaleko do minulosti. Iné storočie, iný režim aj iná polícia? Mohol niekto zavraždiť vraha, ktorý navyše mal byť v emigrácii? Proti prúdu času sa snažia hľadať odpovede na otázky, ktoré sa im postupne vynárajú na stole. Problémom je, že pamätníkov z čias Verejnej bezpečnosti je žalostne málo a potrebné spisy je ťažké nájsť. Ale je vôbec potrebné vyšetrovať už premlčanú vraždu? Prednosť má a musí mať aktuálny prípad beštiálne ubodanej mladej dievčiny. Až po jeho expresnom vyriešení sa môžu detektívi znova ponoriť do minulosti. Musia sa spoliehať na kusé informácie, ale našťastie môžu využiť modernú vedu. Okrem ľudí vedia prehovoriť aj veci - starý ohmataný zápisník dávno mŕtvej ženy, zažltnuté čiernobiele fotografie a nakoniec aj historická vražedná zbraň. Tiene minulosti sa dotknú aj živých, čo z premlčaného pomníka spraví aktuálny prípad. Lenže tým sa prekvapenia nekončia, svoje tajomstvo vydajú aj archívne dokumenty. Stará pravda o božích mlynoch dostane nový rozmer a z lovca sa stáva štvaná zver.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Tiene minulosti - Václav Neuer
Chlapec vo svetle reflektorov - Samuel Bjork
19,40 €
Ušetríte 8,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
328
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
538629
Rok vydania
2019

Čo si myslíme my

Monika Biela
Kníhkupec
14. marca 2019

Veľmi rada čítam slovenské detektívky. Síce toto je moja prvá prečítaná kniha od tohto autora, ale určite nie posledná. Dej je písaný veľmi pútavo, humorne, jednoducho a dalo by sa povedať, že kniha sa číta sama.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

4 hodnotenia

4
0
0
0
0

Peter Ondráš
31.3.2019
Každá ďalšia Neuerovka je lepšia a lepšia
Výborná kniha, ktorá navyše približuje praktiky predchádzajúceho režimu a to rovno z pohľadu svojich súčasníkov a aj z pohľadu nás.
Čítaj viac
Juraj Didek
29.3.2019
Václav Neuer tiene minulosti.
Ďalšia dobre napísaná detektívka od tohto autora. Debre sa číta ako aj predchádzajúce tituly. Doporučujem pre čitateľov tohto žánru. Skvelé čítanie a teším sa na ďalšiu knihu.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Tiene minulosti - Václav Neuer
Chlapec vo svetle reflektorov - Samuel Bjork
19,40 €
Ušetríte 8,40 €

„Píšem, aby som zistil o čom rozmýšľam. Okrem toho bary nie sú otvorené tak skoro.“

Daniel J. Boorstin