Knihy
E-knihy

Biblioterapia v ranom a predškolskom veku

Vydavateľstvo
Univerzita Komenského Bratislava, 2019

Akú knihu vybrať pre dieťa od narodenia? Ako čítať knihu s dieťaťom? Prečo je dôležité pri čítaní s dieťaťom ukazovať na obrázky v knihe? Musí mať dieťa priestor na čítanie? Aké sú to textilné, vizuálne či papierové knihy? Ako je možné aktivizovať...

Čítaj viac

8,00 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Akú knihu vybrať pre dieťa od narodenia? Ako čítať knihu s dieťaťom? Prečo je dôležité pri čítaní s dieťaťom ukazovať na obrázky v knihe? Musí mať dieťa priestor na čítanie? Aké sú to textilné, vizuálne či papierové knihy? Ako je možné aktivizovať dieťa v začiatkoch čítania? ... a mnohé ďalšie zaujímavé informácie sa dozviete z tejto knihy. Autorky B. Kováčová a B. Valešová Malecová tvrdia, že kniha a príbeh sú prirodzenou súčasťou života dieťaťa a kniha je zároveň fascinujúcim objektom pre dieťa, či už farebná alebo v bielo-čiernom spracovaní. Napriek tomu, že ide o vysokoškolskú učebnicu, je prvou svojho formátu v našich podmienkach. Predkladá teoretické poznatky, ktoré sú potrebné k práci s knihou a následne ponúka podrobné informácie pre obdobie novorodenca, dojčaťa, batoľaťa a predškoláka, tzn. na prácu s dieťaťom od narodenia až po vstup do základnej školy. Text je doplnený o konkrétne príklady z poradenskej praxe.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Biblioterapia v ranom a predškolskom veku - Barbora Kováčová
Pochovaní zaživa - Dominik Dán
19,19 €
Ušetríte 2,76 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
160
Hmotnosť
215 g
Rok vydania
2019
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Univerzita Komenského Bratislava
Rozmer
148×210 mm
ISBN
9788022344876
Naše katalógové číslo
538267

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Biblioterapia v ranom a predškolskom veku - Barbora Kováčová
Pochovaní zaživa - Dominik Dán
19,19 €
Ušetríte 2,76 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“