Sprievodca plodnosťou - Marcela Korčeková
Sprievodca plodnosťou
9,90 €
Knihy
E-knihy
9,90 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Fertility koučka a psychologička Mgr. Marcela Korčeková sa dlhé roky venuje ľudskej psychike a jej zdravému fungovaniu, má osobnú skúsenosť s diagnózou neplodnosť. Vďaka jej koučingu prišlo na svet množstvo detí. E-knihu „Sprievodca plodnosťou“ napísala s láskou a úmyslom pomôcť ženám, ktoré sú na ceste za svojím bábätkom, ale v ceste im stoja rôzne prekážky, či už zdravotné, psychologické alebo iné.
Informácie, odporúčania, inšpirácie, príbehy, podnety a postrehy, ktoré v knihe uvádza, vám pomôžu náročnú situáciu na vašej ceste „plodnosti“ zvládnuť ľahšie.
Keď skúšate všetko, aby ste otehotneli – od zdravej stravy až po náročnú a finančne nákladnú liečbu v centrách asistovanej reprodukcie – a nič nezaberá je ťažké ostať pozitívna. Táto kniha vám poskytne kľúč k úspechu.
Infertility môže byť veľmi osamelá skúsenosť, snaha autorky je poskytnúť vám podporu, informácie, ktoré sa týkajú fyzických, emocionálnych, psychických a sociálnych výziev v čase, keď sa pokúšate otehotnieť dlhšie ako je bežné alebo aj v období, keď postupujete IVF proces a liečbu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sprievodca plodnosťou - Marcela Korčeková
Smrtiaca biela - Robert Galbraith, J.K. Rowling
21,90 €
Ušetríte 7,99 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
38
Vydavateľstvo
Marcela Korčeková
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
466107
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Sprievodca plodnosťou - Marcela Korčeková
Smrtiaca biela - Robert Galbraith, J.K. Rowling
21,90 €
Ušetríte 7,99 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia