Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Fertility koučka a psychologička Mgr. Marcela Korčeková sa dlhé roky venuje ľudskej psychike a jej zdravému fungovaniu, má osobnú skúsenosť s diagnózou neplodnosť. Vďaka jej koučingu prišlo na svet množstvo detí. E-knihu „Sprievodca plodnosťou“ napísala s láskou a úmyslom pomôcť ženám, ktoré sú na ceste za svojím bábätkom, ale v ceste im stoja rôzne prekážky, či už zdravotné, psychologické alebo iné.
Informácie, odporúčania, inšpirácie, príbehy, podnety a postrehy, ktoré v knihe uvádza, vám pomôžu náročnú situáciu na vašej ceste „plodnosti“ zvládnuť ľahšie.
Keď skúšate všetko, aby ste otehotneli – od zdravej stravy až po náročnú a finančne nákladnú liečbu v centrách asistovanej reprodukcie – a nič nezaberá je ťažké ostať pozitívna. Táto kniha vám poskytne kľúč k úspechu.
Infertility môže byť veľmi osamelá skúsenosť, snaha autorky je poskytnúť vám podporu, informácie, ktoré sa týkajú fyzických, emocionálnych, psychických a sociálnych výziev v čase, keď sa pokúšate otehotnieť dlhšie ako je bežné alebo aj v období, keď postupujete IVF proces a liečbu.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
38
Vydavateľstvo
Marcela Korčeková
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
466107
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth