Preskočiť na hlavný obsah
Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024

Sprievodca plodnosťou
E-kniha

Fertility koučka a psychologička Mgr. Marcela Korčeková sa dlhé roky venuje ľudskej psychike a jej zdravému fungovaniu, má osobnú skúsenosť s diagnózou neplodnosť. Vďaka jej... Čítať viac

Vydavateľstvo
Marcela Korčeková
Počet strán
38

Fertility koučka a psychologička Mgr. Marcela Korčeková sa dlhé roky venuje ľudskej psychike a jej zdravému fungovaniu, má osobnú skúsenosť s diagnózou neplodnosť. Vďaka jej koučingu prišlo na svet množstvo detí. E-knihu „Sprievodca... Čítať viac

  • EPUB MOBI
  • Slovenčina

9,90 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Sprievodca plodnosťou - Marcela Korčeková, Marcela Korčeková
E-kniha
9,90 €

Viac o e-knihe

Fertility koučka a psychologička Mgr. Marcela Korčeková sa dlhé roky venuje ľudskej psychike a jej zdravému fungovaniu, má osobnú skúsenosť s diagnózou neplodnosť. Vďaka jej koučingu prišlo na svet množstvo detí. E-knihu „Sprievodca plodnosťou“ napísala s láskou a úmyslom pomôcť ženám, ktoré sú na ceste za svojím bábätkom, ale v ceste im stoja rôzne prekážky, či už zdravotné, psychologické alebo iné.
Informácie, odporúčania, inšpirácie, príbehy, podnety a postrehy, ktoré v knihe uvádza, vám pomôžu náročnú situáciu na vašej ceste „plodnosti“ zvládnuť ľahšie.
Keď skúšate všetko, aby ste otehotneli – od zdravej stravy až po náročnú a finančne nákladnú liečbu v centrách asistovanej reprodukcie – a nič nezaberá je ťažké ostať pozitívna. Táto kniha vám poskytne kľúč k úspechu.
Infertility môže byť veľmi osamelá skúsenosť, snaha autorky je poskytnúť vám podporu, informácie, ktoré sa týkajú fyzických, emocionálnych, psychických a sociálnych výziev v čase, keď sa pokúšate otehotnieť dlhšie ako je bežné alebo aj v období, keď postupujete IVF proces a liečbu.
Čítať viac
Naše katalógové číslo
466107
Počet strán
38
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Marcela Korčeková
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

1,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
0
0
1

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

6.6.2021
Sklamanie
Kniha, žiaľ, nepojednáva o ničom, k ničomu nevedie a preto ani nepomôže. Je to len na 80tich stranách opisaná podstata práce fertility coucha, čo si ale každý môže nájsť aj na internete bez toho, aby zaplatil 10euro. Kniha je teda pre ženy, ktoré hľadajú pomoc, zbytočná, nakoľko v nej žiadnu pomoc nenájdu.

Toto sa mi nepáčilo:
Všetko, čo sa týka obsahu
Čítať viac

„Celkom názorne som zistil, akú moc predstavuje pevná viera a aké jednoduché je vyvolať ju. Stačí, aby si ty vedel o niečo viac ako tí, čo majú veriť. Potom je ľahké robiť zázraky.“

Alamut - Vladimir Bartol, 2004
Alamut
Vladimir Bartol