Knihy
E-knihy

Výtvarné hrátky s různými materiály

Petra Vondrová
Výtvarné hrátky s různými materiály - Petra Vondrová
Výtvarné náměty pro čtvero ročních období - Petra Vondrová
Výtvarné hrátky napříč kontinenty - Petra Vondrová

Mgr. Petra Vondrová, Ph.D. vyštudovala Pedagogickú fakultu Masarykovej univerzity v Brne, odbor český jazyk a výtvarná výchova, pôsobila na katedre výtvarnej výchovy Pedagogickej fakulty Univerzity Hradec Králové, publikuje v rôznych časopisoch.

CPRESS, 2016
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
CPRESS, 2016

Omrzelo vás už tvoření z běžných materiálů? Výtvarné hrátky s různými materiály Petry Vondrové nabízí řešení. Vystupte ze zaběhnutých kolejí a zkuste vytvořit něco originálního z věcí, které nás denně obklopují.

Čítaj viac

5,82 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Omrzelo vás už tvoření z běžných materiálů? Výtvarné hrátky s různými materiály Petry Vondrové nabízí řešení. Vystupte ze zaběhnutých kolejí a zkuste vytvořit něco originálního z věcí, které nás denně obklopují. Jednoduché postupy, které zvládnou i ti nejmenší, promění obyčejné předměty jako například boty či krabičky ve výtvarná dílka a vdechnou jim nový život. Každý z přehledných návodů s fotopostupy je navíc doplněn o motivační a vzdělávací aktivity a variace jednotlivých výrobků. Podle návodů z knihy vytvoříte například tyto projekty: * Schránka na poklady * Obrázek s fotografií * Krabička na dárečky * Kbelík na venkovní hračky * Pestrobarevné korále pro maminku * Kapsář do pokojíčku
Čítaj viac
Kúpte spolu
Výtvarné hrátky s různými materiály - Petra Vondrová
Snúbenec mojej sestry - Eva Dedinská
11,81 €
Ušetríte 3,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Výtvarné hrátky s různými materiály - Petra Vondrová
Snúbenec mojej sestry - Eva Dedinská
11,81 €
Ušetríte 3,00 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia