Uhádneš, komu patria Tajomné knižnice?   Súťažiť
Nech vám šťastie slúži - Laura Malinová Seilerová, Ikar, 2018

11,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Nech vám šťastie slúži - Laura Malinová Seilerová, Ikar, 2018
Nech vám šťastie slúži - Laura Malinová Seilerová, Ikar, 2018

Nech vám šťastie slúži

Objavte svoje skutočné ja a vnútornú silu

Na to, aby ste vstúpili do kontaktu so svojou tvorivosťou a s vnútornou múdrosťou, musíte sa zbaviť všetkého, čo vám v tom doteraz bránilo. Problém sa nikdy nerieši na tej istej... Čítať viac

Vydavateľstvo
Ikar, 2018
Počet strán
248

Na to, aby ste vstúpili do kontaktu so svojou tvorivosťou a s vnútornou múdrosťou, musíte sa zbaviť všetkého, čo vám v tom doteraz bránilo. Problém sa nikdy nerieši na tej istej úrovni, na akej vzniká. Kľúčové je zmeniť svoju energiu... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina

11,90 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Naši škriatkovia odporúčajú

Ak tečie krv - Stephen King, Ikar, 2023

Viac o knihe

Na to, aby ste vstúpili do kontaktu so svojou tvorivosťou a s vnútornou múdrosťou, musíte sa zbaviť všetkého, čo vám v tom doteraz bránilo. Problém sa nikdy nerieši na tej istej úrovni, na akej vzniká. Kľúčové je zmeniť svoju energiu aj spôsob, akým vnímame seba a okolitý svet. Táto kniha vás zavedie na expedíciu do svojho vnútra, ktorá vám umožní uzdraviť starú bolesť, napojiť sa na vyššie ja a získať prístup k svojmu výnimočnému potenciálu. Ak v prítomnosti žijete naplneným a šťastným životom, s vďakou hľadíte do minulosti a s dôverou do budúcnosti.
Je najvyšší čas, aby ste boli šťastní!
Ako však uzdraviť dávnu bolesť a opätovne z celého srdca dôverovať?
Autorka sa s vami podelí o svoje poznatky v nádeji, že vám tak znova otvorí srdce. Liečivé cvičenia, rituály, úvahy a meditácie vám pomôžu odstrániť duševné a emocionálne bloky, premeniť obavy na výhody a naplniť život vďačnosťou a láskou.
Čítať viac
Originálny názov
Mögest du glücklich sein
Počet strán
248
Väzba
pevná väzba
Rozmer
125×200 mm
Hmotnosť
399 g
ISBN
9788055163208
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
436929
Jazyk
slovenčina
Preklad
Pôvod
Vydavateľstvo
Ikar
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Nech vám šťastie slúži - Laura Malinová Seilerová, Ikar, 2018
Jednosmerný lístok - Jay Forman, Ikar, 2018
24,39 €

Hodnotenia

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

14

20 yo | bookstagram: @jankina.kniznicka ♡ | books: 2020: 58 | 2021: 80 | 2022: 47 | 2023:

Janka M.
Overený zákazník
27.12.2020
Motivácia je to, čo občas, a hlavne v týchto ťažkých časoch, potrebuje väčšina z nás. A tak som si ju práve v tomto vianočnom období dopriala, prostredníctvom knihy od známej motivačnej nemeckej koučky Laury Malinovej Seilerovej.

Ako už názov hovorí, kniha sa zaoberá tým, ako nájsť medzi každodennými maličkosťami ktorými prechádzame, šťastie a využiť ho vo svoj prospech. Táto motivačná novinka by mohla byť najväčším prínosom práve pre tých, čo hľadajú svoju vnútornú silu či svoje skutočné ja.

Najviac sa mi páči, ako dokáže autorka týchto riadkov čitateľa neskutočne motivovať a používa aj rôzne rady, tipy, triky a zanecháva v nás pocit, že sme nabudení a schopní svoj život obrátiť tou lepšou stranou. Otvára pred nami aj rôzne zaujímavé témy a delí sa s nami o svoje osobné skúsenosti, aby nám tak znova otvorila srdce. Tieto jej príbehy som hltala jedna radosť a dosť som si z nich vziala.

Učí nás, že ak žijeme v prítomnosti naplneným a šťastným životom, tak sa dokážeme na minulosť či budúcnosť pozerať s oveľa väčšou dôverou a vďakou. Ukáže nám, aké liečivé cvičenia, rituály a meditácie by nám mohli odstrániť duševné a emocionálne bloky. Navyše, sa na takmer každej strane vyskytujú naozaj nádherné motivačné a pravdivé citáty, ktoré len tak inde nenájdete.

Síce si nemyslím, že kniha by bola ako šitá na mňa, keďže momentáne mám ďaleko k tomu, aby som mala mať psychické bloky, ale ako dúšok motivávcie mi kniha ozaj sadla. Ak by ste sa chceli dozvedieť niečo nové a zaujímavé o ľudskej psychike, či podané naozaj odborným výkladom a podložené rôznymi osobnými skúsenosťami od svetovej koučky, nastal čas okúsiť túto knihu. A ktovie, možno vám pomôže zistiť to, kým naozaj ste.

Tak Nech vám šťastie slúži, veď dôvodov na radosť je tak veľa!
Čítať viac

Vydavateľstvo Ikar

Čítať viac
Kúpte spolu
Nech vám šťastie slúži - Laura Malinová Seilerová, Ikar, 2018
Jednosmerný lístok - Jay Forman, Ikar, 2018
24,39 €

„No svet je zvláštny a konce nie sú skutočne koncami, bez ohľadu na to, ako veľmi si to hviezdy želajú.“

Bezhviezdne more - Erin Morgenstern, 2020
Bezhviezdne more
Erin Morgenstern