Vianoce
Maľujeme podľa veľkých majstrov - Rosie Dickins
Maľujeme podľa veľkých majstrov

7,99 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Maľujeme podľa veľkých majstrov - Rosie Dickins
Maľujeme podľa veľkých majstrov - Rosie Dickins

Maľujeme podľa veľkých majstrov

Táto očarujúca knižka kombinuje oslnivé umelecké diela z celého sveta s príťažlivými projektmi, ktoré budú inšpirovať každého mladého výtvarníka, aby si ich vyskúšal. Sú v nej... Čítať viac

Vydavateľstvo
Junior, 2007
96 strán
1-2 hodiny čítania

Táto očarujúca knižka kombinuje oslnivé umelecké diela z celého sveta s príťažlivými projektmi, ktoré budú inšpirovať každého mladého výtvarníka, aby si ich vyskúšal. Sú v nej slávne európske maľby, jemné japonské tlače i tradičné africké masky... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina

7,99 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Táto očarujúca knižka kombinuje oslnivé umelecké diela z celého sveta s príťažlivými projektmi, ktoré budú inšpirovať každého mladého výtvarníka, aby si ich vyskúšal. Sú v nej slávne európske maľby, jemné japonské tlače i tradičné africké masky a na každé výtvarné dielo nadväzuje projekt ovplyvnený autorovou metódou alebo tvorivou myšlienkou.
Čítať viac
Počet strán
96
Väzba
pevná väzba
Rozmer
220×283 mm
Hmotnosť
676 g
ISBN
9788071468578
Rok vydania
2007
Naše katalógové číslo
40854
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Junior
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

7 hodnotení

7
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Alena Sedláková
22.5.2012
Kniha radostných farieb a tvarov...
Predložená kniha je veľmi čarovná a uhrančivo pútavá pre ľudí, ktorí sa chcú výtvarne prejaviť svojskými tvorivými nápadmi. Táto kniha predkladá niekoľko výtvarných tvorivých nápadov realizovať výtvarnú činnosť na základe vybraného umeleckého diela z tvorby umelcov známych v celej histórii výtvarného umenia. Nápady pre deti a malých výtvarníkov tak majú metodickú postupnosť vo svojej štruktúre vytvárania a sú výrazným zvláštnosťou pre pedagógov, ktorí stále hľadajú nové nápady pre svoje ratolesti v triedach materských a základných škôl. či školských kluboch. Výtvarné nápady, ktoré sú inšpirované aj fragmetárnymi ukážkami z tvorby a postupov výtvarnej tvorby z ateliérov slávnych umelcov, pomáhajú tak nielen deťom ale aj učiteľov primárnej a preprimárnej formy vzdelávania poskladať metodiky výučby a pochopenia riešenia určitého výtvarného problému. Kniha je farebne exkluzívne príťažlivá a hodnotná v reprodukciách diel. Má kvalitný a pútavo vizuálny charakter. Zároveň je veľmi atraktívna pre detskú chuť spoznávať diela umelcov, akými boli Gogh, Degas, Hokusai ... V knihe nájdeme nápady pre rôzne výtvarné činnosti, ktoré však nemusíme ponechať, či zrealizovať len presne podľa predlôh. Vždy je na tvorcovi, ako to pomôže ďalej uchovať a ako sa dokáže vlastne sám výtvarne „porozprávať“ so samotným umeleckým dielom... Je tým zároveň i deťom prístupnou výtvarnou sondou do sveta farieb a tvarov.
Mgr. Alena Sedláková, PhD.
Čítať viac

„Byť výnimočný je najlepší spôsob ako byť iný.“