Knihy
E-knihy

Pablo Escobar: Nenávidený a milovaný

Kráľ môže byť iba jeden

Aktuell, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Aktuell, 2018

Virginia Vallejová úprimne a pravdivo opisuje udalosti, ktoré sa čoskoro premenil na príbeh hrôzy a pomsty. V odvážnom, drsnom, očarujúcom a dekadentnom rozprávaní odkrýva informácie o Pablovi Escobarovi, jeho intimnom živote aj...

Čítaj viac

10,50 €

Bežná cena Bežne 14,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

"Som ako Boh, keď si poviem, že niekto zomrie, zomrie ešte dnes." Virginia Vallejová úprimne a pravdivo opisuje udalosti, ktoré sa čoskoro premenil na príbeh hrôzy a pomsty. V odvážnom, drsnom, očarujúcom a dekadentnom rozprávaní odkrýva informácie o Pablovi Escobarovi, jeho intimnom živote aj o zločinoch, ktoré neboli odhalené. Opisuje vznik kokaínového priemyslu, Escobarov legendárny zmysel pre korupciu a teror a vzťahy medzi jeho obchodom a karibskými diktátormi, kolumbijskou vládou minulého štvrťstoročia a americkou tajnou službou. Po rozchode s Escobarom v roku 1987 a najmä po jeho smrti roku 1993 sa Virginia Vallejová stala spoločensky nežiaducou osobou.

Po prečítaní tohto jedinečného príbehu si čitatelia môžu urobiť vlastný úsudok o živote, ktorý Virgiania prežila najprv ako dieťa vnímajúce svet so široko otvorenými očami, potom v hlbokej láske a obdive k odvahe Pabla Escobara a jeho veľkorysosti k najchudobnejším a potom v konečnom štádiu ich vzťahu v absolútnej nemohúcnosti zastaviť hroziacu vojnu medzi Escobarom a svojou krajinou a čoraz silnejším konkurenčným kartelom Cali. Virginia, ktorá spojila svoj život s politicky nekontrolovateľným, skorumpovaným, vraždiacim mafiánom, vášnivým milencom a kokaínový kráľom rozpráva príbeh smrteľnej lásky, závratného bohatstva a nezmyselného násilia.

Filmové spracovanie knihy Virginie Vallejovej Milovala som Pabla a nenávidela Escobara (Aktuell, 2017) prichádza do slovenských kín 14. júna 2018 spolu s druhým vydaním knihy s rovnomenným názvom Pablo Escobar: Nenávidený a milovaný. V hlavných úlohách sa predstavia charizmatickí herci a manželia Javier Bardem (Pablo Escobar) a Penélope Cruz (Virginia Vallejová).
Čítaj viac
Kúpte spolu
Pablo Escobar: Nenávidený a milovaný - Virginia Vallejo
Neželaná príťažlivosť - Kristi Ann Hunter
19,29 €
Ušetríte 8,11 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
384
Vydavateľstvo
Aktuell
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
313843
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

15 hodnotení

5
1
1
1
2

Jakub Zibura
27.11.2018
Pár slov o autorke
Na stránkach tejto knihy sa oboznamujeme s príbehom hrdej, vernej a inteligentnej krásky, ktorú niekoľko rokov spájalo s najcharizmatickejším narkobarónom našich čias vášnivé puto.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Pablo Escobar: Nenávidený a milovaný - Virginia Vallejo
Neželaná príťažlivosť - Kristi Ann Hunter
19,29 €
Ušetríte 8,11 €

„Narozdiel od obrazovky počítača, knihu si môžeš zobrať so sebou do postele.“

Daniel J. Boorstein