Spiš - Juraj Kucharík
Spiš
14,95 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Spiš

Slovenský raj, Levoča, Kežmarok

DAJAMA, 2018
Vydavateľstvo
DAJAMA, 2018

Ďalšie formáty

E-kniha
11,99 €

Spiš patrí bez pochýb k regiónom s najsilnejším turistickým potenciálom na Slovensku, ba až v stredoeurópskom meradle. Na pultoch slovenských kníhkupectvách nájdete knižnú novinku – turistického sprievodcu Spiša...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

14,95 €

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Spiš patrí bez pochýb k regiónom s najsilnejším turistickým potenciálom na Slovensku, ba až v stredoeurópskom meradle. Na pultoch slovenských kníhkupectvách nájdete knižnú novinku – turistického sprievodcu Spiša.

Nový a bohato ilustrovaný sprievodca Spiš predstavuje jeden z najkrajších slovenských regiónov Slovenska. Táto atraktívna destinácia ponúka viac priestoru ako len na jednodňovú či víkendovú turistiku.

Autorom knižnej novinky je len 27-ročný absolvent Filozofickej fakulty Juraj Kucharík: „Sprievodca má byť inšpiráciou tým, ktorí preferujú turistiku v prírode, ako aj tým, ktorí obľubujú prechádzky za kultúrno-historickými pamiatkami.. Spiš má naozaj čo ponúknuť a svojou jedinečnosťou bez pochýb „vytŕča“ aj z radov ostatných regiónov Európy.“

Letná dovolenka ako z rozprávky
Preč práve Spiš? Národné parky, pamiatkové rezervácie, množstvo lokalít zapísaných v Zozname UNESCO... K tomu všetkému môžeme prirátať ďalšie prírodné krásy, hrady a kaštiele, gotické kostoly, stredoveké nástenné maľby, unikátne sochárske diela korunované prácou Majstra Pavla, pôsobivú renesančnú architektúru či dodnes živý ľudový a religiózny charakter krajiny. S takýmto „výpočtom“ pôsobí Spiš priam rozprávkovo.

Čo ste o Spiši nevedeli
V knihe nesmú chýbať notoricky známe pozoruhodnosti ako Dobšinská ľadová jaskyňa, Spišský hrad či jedno z najkrajších miest na Slovensko - Levoču. Nájdete tam aj však menej známe, ale zato malebné lokality v Levočských vrchoch či Spišskej Magure.

Objavte ducha spišského regiónu, jeho pamiatky, romantické zákutia, prírodu, múzeá, galérie i kultúrne podujatia. „Či už uprednostňujeme aktívny oddych v prírode alebo kultúrno-historické pamiatky, každý turista si tu nájde „to svoje“, dodáva vydavateľ sprievodcu, Daniel Kollár.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
14,95 €

Posielame do šiestich dní

E-knihy a audioknihy

PDF
11,99 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Kúpte spolu
Spiš - Juraj Kucharík
Kaviareň v Kodani - Julie Caplin
28,16 €
Ušetríte 2,28 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
240
Hmotnosť
506 g
Rok vydania
2018
Väzba
flexi väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
DAJAMA
Rozmer
130×218 mm
ISBN
9788081360824
Naše katalógové číslo
309423

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Spiš - Juraj Kucharík
Kaviareň v Kodani - Julie Caplin
28,16 €
Ušetríte 2,28 €

„Keď chcete poznať pravdivú históriu, poznajte to, čo píšu porazení.“

Henry Ford