Knihy
E-knihy
7,99 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

7,99 €

Viac o titule

Lee (John Krasinski) a Evelyn (jeho životní partnerka Emily Blunt) Abbottovi vychovávají tři děti. Všichni jsou zatím naživu. Velmi rychle si totiž osvojili pravidla, která začala platit po Jejich příchodu na Zemi. Kdo jsou ti Oni? Nikdo neví. Ví se jen to, že mají mimořádně vyvinutý sluch a každičký zvuk přiláká jejich pozornost.
A jejich pozornost pro lidi znamená jistou smrt, což záhy na vlastní kůži poznají i Abbottovi. Ti dosud jako jedni z mála přežívali i díky tomu, že je jejich nejstarší dcera Regan neslyšící, a tak pro ně byla znalost znakové řeči absolutní nutností i v „normálních dobách“. Kromě toho vyvinuli na odlehlé farmě, kde žijí, celou řadu bezpečnostních opatření, jež je mají chránit, počínaje zvukově izolovaným sklepem a konče molitanem obalenými kostkami k Monopolům.
Bude to ale k bezpečí stačit? Takový život totiž připomíná tanec v minovém poli a čekání na jednu jedinou, leč osudovou chybu. Evelyn je navíc těhotná a termín porodu se kvapem blíží.
A některé životní události se bez křiku jednoduše neobejdou.Bonusy
  • Jak stvořit ticho
Čítaj viac
Kúpte spolu
Tiché miesto - John Krasinski
To - Andres Muschietti
15,98 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
A Quiet Place
Dabing
anglicky DD 5.1 / maďarsky DD 5.1 / polsky DD 5.1 / rusky DD 5.1
Dĺžka
90 min.
Naše katalógové číslo
308886
 
DVD obal
Herci
Titulky
české, anglické, arabské, hebrejské, hindské, islandské, maďarské, polské, portugalské (Evropa), rumunské, ruské, řecké, slovenské

Recenzie

Ako sa vám páčil film?

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

Pavol
27.3.2019
Zaujímavé
Najlepšie je ani nepípnuť, to je šanca na prežitie. Presne o tom sú Tiché miesta, horor, ktorý stavia na nezvyčajnom námete a hereckých výkonoch. Tu v prvom rade kladiem dôraz na meno Noah Jupe, mladý detský herecký talent, ktorý sa v priebehu posledných dvoch rokoch objavil asi v šiestich filmoch rôznych žánrov (Suburbicon: Temné predmestie, Smrtihlav, Obyčajná tvár, Holmes & Watson) a ide o jednoznačne o jedno z najväčších hereckých prekvapení od čias Kevina, ktorý "ostal sám doma" (Macaulay Culkin). Aj v tomto filme pretŕča nad ostatnými - v tom najlepšom zmysle slova.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Tiché miesto - John Krasinski
To - Andres Muschietti
15,98 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia