Knihy
E-knihy

Kozmo a jeho dobrodružstvá

  Vydavateľstvo
  Centrum Slniečko, n.o., 2017

  Kniha Kozmo a jeho dobrodružstvá je skvelou pomôckou, ako sa už s malými deťmi rozprávať o témach ako je ponižovanie, agresivita či odmietanie detí, ktoré sú iné...

  Čítaj viac

  20,00 €

  Posielame do šiestich dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  20,00 €

  Viac o knihe

  Kniha Kozmo a jeho dobrodružstvá je skvelou pomôckou, ako sa už s malými deťmi rozprávať o témach ako je ponižovanie, agresivita či odmietanie detí, ktoré sú iné. Na osemdesiatich stranách nájdete dokopy 18 príbehov z Kozmových ciest vesmírom. Každý príbeh sa odohráva na inej planéte a Kozmo na každej z nich spozná nových mimozemšťanov. Ku knižke je priložená aj metodická príručka - pomôcka pre dospelákov. Nájdete v nej rady, ako s deťmi viesť dialóg o vážnych témach.

  Ku každej objednanej knižka Kozmo a jeho dobrodružstvá dostanete zadarmo 12 stranovú Príručku pre dospelákov, v ktorej nájdete rady, ako s deťmi viesť dialóg o vážnych témach a iné.

  O projekte:
  Kozmo a jeho dobrodružstvá je projekt, ktorý vznikol v roku 2015 v spolupráci neziskovej organizácie Centrum Slniečko z Nitry a kreatívneho štúdia Cukru production z Trnavy. Kozmonaut Kozmo cestuje vesmírom a spoznáva mimozemšťanov a ich príbehy. Cieľom projektu je prevencia pred rôznymi formami násilia medzi deťmi vo veku 5-8 rokov. Kozmo hravou formou rozpráva o vážnych témach ako je kyberšikana, agresivita, nerešpektovanie názorov druhých či odmietanie detí, ktoré sú iné. Táto kniha je skvelou pomôckou, ako o týchto témach hovoriť s deťmi. Súčasťou projektu sú aj krátke animované videá. Pre bližšie informácie o projekte navštívte webstránku www.kozmove- dobrodruzstva.sk. Kúpou knihy podporíte aktivity Centrum Slniečko, n. o., prácu s týranými, zneužívanými a zanedbávanými deťmi a rozvoj preventívneho programu "Kozmo a jeho dobrodružstvá" pre materské a základné školy.


  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Kozmo a jeho dobrodružstvá -
  O Bezvláske - Gabriela Futová, Miroslav Regitko (ilustrácie)
  23,80 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Príloha
  Príručku pre dospelákov
  Rozmer
  185×230 mm
  ISBN
  9788097283605
  Naše katalógové číslo
  306714
  Počet strán
  80
  Hmotnosť
  480 g
  Rok vydania
  2017
  Väzba
  pevná väzba
  Jazyk
  slovenský
  Vydavateľstvo
  Centrum Slniečko, n.o.

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?

  Kúpte spolu
  Kozmo a jeho dobrodružstvá -
  O Bezvláske - Gabriela Futová, Miroslav Regitko (ilustrácie)
  23,80 €

  „Kupujte knihy už teraz, aby ste si ich mohli v kľude prečítať skôr, než ich venujete ako darček k Vianociam.“

  nápis v škótskom kníhkupectve