Knihy
E-knihy

Honismeret negyedikeseknek 4 (2. rész)

munkáltató tankönyv

Pracovná učebnica Vlastiveda pre štvrtákov s vyučovacím jazykom maďarským je zostavená podľa iŠVP – ISCED 1 pre oblasť Človek a spoločnosť platného od septembra 2015. Kladie dôraz na splnenie cieľov a vzdelávacieho...

Čítaj viac

7,15 €

Bežná cena Bežne 7,50 €

Ušetríte 5%

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Pracovná učebnica Vlastiveda pre štvrtákov s vyučovacím jazykom maďarským je zostavená podľa iŠVP – ISCED 1 pre oblasť Človek a spoločnosť platného od septembra 2015. Kladie dôraz na splnenie cieľov a vzdelávacieho štandardu predmetu Vlastiveda. Jej autori Jana Dudášová, Peter Mäsiar a Petronela Muchová sú aktívni učitelia s dlhoročnou praxou.

Učivo spracované v pracovnej učebnici spĺňa všetky požiadavky výkonového a obsahového štandardu definovaného v iŠVP a je usporiadané do troch tematických okruhov. Témy na seba logicky nadväzujú, aby rozvíjali a upevňovali vedomosti žiakov. Tematické okruhy sú farebne odlíšené, aby umožnili žiakom ľahšiu orientáciu v pracovnej učebnici.

Pracovná učebnica Vlastiveda pre štvrtákov je zameraná na pozorovanie, skúmanie, bádanie, porovnávanie, objavovanie, poznávanie. Pracovná učebnica plní a umožňuje žiakom dosiahnuť všetky ciele predmetu (prerozprávať obsah povesti podľa výberu, vedieť čítať mapu, rozprávať podľa ilustrácií a fotografií, vypátrať pútavé skutočnosti o rôznych častiach Slovenska...) Nezastupiteľnú rolu v pracovnej učebnici majú úlohy s dôrazom na prácu s mapami, príbehmi a ilustráciami. Nenahraditeľné sú úlohy podporujúce výlety po Slovensku zamerané na zážitkové (názorné) spoznávanie regiónov. Učivo je radené od najľahších úloh po najťažšie (zapamätanie, porozumenie, aplikácia, analýza, syntéza a hodnotenie).

Vlastiveda pre štvrtákov bola premyslená tak, aby poskytovala a striedala rôzne aktivity zamerané na rozvoj zručností, vedomostí a kompetencií na veku primeranej úrovni.

Metodické informácie a cieľové kompetencie podľa ŠVP nájde učiteľ v stručnej podobe priamo na stranách.

Podrobné metodické informácie a námety v podobe príručky pre učiteľa sú vypracované v Metodických komentároch k Vlastivede pre štvrtákov. Metodické komentáre sú dostupné v tlačenej podobe aj na CD.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Honismeret negyedikeseknek 4 (2. rész) - Jana Dudášová, Peter Mäsiar, Petronela Muchová
Természetismeret 4 (munkáltató tankönyv) - Rút Dobišová Adame, Oľga Kováčiková
16,39 €
Ušetríte 0,81 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
88
Jazyk
maďarský
Vydavateľstvo
Aitec spol. s.r.o.
Väzba
brožovaná väzba
ISBN
9788081461682
Naše katalógové číslo
306161
Rozmer
210×297 mm
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Jana
22.3.2019
Vlasti Eda pre 4rocnik

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Veľmi dobrá kniha veľa obrázkov a hlavne sú pekné farebné a dcérke sa veľmi páči. Je tam všetko rozpísané ako ma byť. Môžu z nou pracovať aj mladší ale aj starší žiaci.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Honismeret negyedikeseknek 4 (2. rész) - Jana Dudášová, Peter Mäsiar, Petronela Muchová
Természetismeret 4 (munkáltató tankönyv) - Rút Dobišová Adame, Oľga Kováčiková
16,39 €
Ušetríte 0,81 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev