Knihy
E-knihy

Pre ňu všetko

Ikar, 2018
Okamžitý download
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2018

Mallory Sullivanová začína nový život. Vysokú školu dokončila s výbornými výsledkami a vďaka tvrdej práci a odhodlaniu sa dostala na jednu z najprestížnejších stáží v USA. Kedysi vyrastala v sirotinci a o takomto živote mohla len...

Čítaj viac

7,60 €

Bežná cena Bežne 10,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Mallory Sullivanová začína nový život. Vysokú školu dokončila s výbornými výsledkami a vďaka tvrdej práci a odhodlaniu sa dostala na jednu z najprestížnejších stáží v USA. Kedysi vyrastala v sirotinci a o takomto živote mohla len snívať. Netuší však, že na druhej strane jej úspechu stojí niekto, kto jej vystiela cestu, ale zatiaľ nevie kto.Ako sa ukáže neskôr, boháč, s ktorým sa Mallory zoznámi v bare a dá mu prezývku Oz, je majiteľom spoločnosti, v ktorej Mallory pracuje. Zistí, že to on jej vybavil stáž, našiel jej a jej priateľke ubytovanie a sleduje ju na každom kroku. Veľmi sa rozhnevá, lebo mala dojem, že všetko dosiahla vlastnými silami, nie protekčne, a že Oz musí byť určite duševne chorý.Oz sa snaží udobriť si ju rôznymi pozornosťami a po týždni zmierovania sa Mallory ocitne v jeho vášnivom náručí. Keď pochopí, že Oz nie je posadnutý, ale že celé roky na ňu trpezlivo čakal a chránil ju pred svojím nebezpečným otcom, zaľúbi sa doňho ešte viac. Z anglického originálu Everythong for her (Carina Press by arrangement with Harlequin Books S.A., Ontario 2016) preložila Miriam Ghaniová.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Pre ňu všetko - Alexa Riley
Jedine tvoja - Alexa Riley
14,50 €
Ušetríte 6,30 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
328
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
305609
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,2 / 5

46 hodnotení

28
7
3
7
1

Barča
11.3.2019
Hrôza

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Akože sorry, ale toto bola extrémna blbosť. Chlap sa zaľúbi na prvý pohľad do akéhosi dievčaťa, počas štyroch, či koľkých, rokov, čo na ňu čaká ju vodí za ručičku, všetko jej v podstate predstrčí pred tvár, dláždi jej cestičku k sebe a ona sa nakoniec na 3 strany zduje a odpustí mu? Ktorá normálna žena by, preboha, chcela, aby niekto z diaľky kontroloval jej život a hral sa s ňou ako so šachovou figúrkou? A to, že sex bol hneď, asi po týždni, bez ochrany a najdokonalejší na svete, to vážne? Námet zaujímavý, ale to je asi tak všetko. Jedna z najhorších kníh, aké som v živote čítala. Príšerná sprostosť, nenormálna limonáda, hlavný hrdina by si zaslúžil kazajku za stalkovanie a všetko ostatné a hlavnej hrdinke zopár faciek nech sa zobudí..
Čítaj viac
Maria
27.2.2019
Kniha o nicom
Táto kniha nie je o ničom iba o sexe.... Nevhodná pre mladých ale aj starších ľudí. Úplne zbytočne v predaji a vo Vašej ponuke. Pri popise knihy by ste mali uviesť túto skutočnosť. Zbytočne som minula peniaze.
Čítaj viac
Miska
7.2.2019
Preklad
Kniha by bola zaujimava, keby ma nerusil preklad. Napr. namiesto vety “zobrala som mobil a postavila som sa” si precitate “zoberiem mobil a postavim sa”. Strasne to kazi dojem.
Čítaj viac
Pavol
27.1.2019
Po prečítaní tejto knihy mam celkom pozitivný ohlas, hlavne postavy super je pekne si to pri čítaní predstavovať ako by to mohlo bolo v realnom živote je vidieť že žil len pre nu, niekedy mi to pripadalo to sledovanie až psychiatricky problem ale nakoniec to bolo všetko z mierou...čo sa týka deju v niektorých pasažach bolo úplne predvídateľné čo sa stane škoda že to viac nerozvynuli mohlo to byť prepracovanejšie, ale niektoré že sánka dolu (paige ako jeho sestra), na konci happyend čo je v poriadku...akurat tie časove skoky ma pri konci odradili......Uvidíme aké bude pokračovanie...!!!!!
Čítaj viac
Maria Bezáková
29.10.2018
Kniha bola veľmi dobré. Autorky spravili celý dej zaujímavý. V niektorých pasážach som vedela ako to bude ďalej, ale aj tak ma prekvapili hlavne jeho sestrou. Už sa teším na pokračovanie knihy. :-)
Čítaj viac
Erika Maslenová
13.7.2018
Sklamanie
Knižka má napodiv pekné ohlasy, ale mňa dosť sklamala. Už po prvých stranách som tušila aký bude priebeh celej knižky, ale vravím si ok dám tomu šancu. Zbytočne. Knižka ma vôbec neprekvapila. Postavy sú pekné aj príbeh by bol, len trošku viac premyslenejšie keby to je. Úplne prvoplánovo napísané.
Čítaj viac
Daniela
3.6.2018
Jsem z knihy také nadšená. :-) Bude se vydávat i druhý díl této úžasní série ? :-) Nebo i jiné knihy od této autorky ? Děkuji moc za odpověď. V další díle by měla být hlavní postavou jeho sestra. V tomhle díle mě její postava moc zaujala.
Čítaj viac
4.6.2018
Milá Daniela,
vydavateľ preklad ďalšieho dielu zvažuje. V edičnom pláne ho zatiaľ nevidno, veríme, že čoskoro bude :-)
Čítaj viac
Mária
13.4.2018
V originálne?
No skúste si radšej prečítať originál knihy a potom si ho porovnajte so slovenským prekladom. Asi máte teóriu prekladu aj slovenský pravopis v malíčku :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Pre ňu všetko - Alexa Riley
Jedine tvoja - Alexa Riley
14,50 €
Ušetríte 6,30 €

„Krava i vôl knihy majú, a predsa čítať neznajú.“

Slovenské porekadlo