Knihy
E-knihy

Index strachu

Slovart, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2018
Edícia
MW

Štyridsiatnik Alexander Hoffmann, americký vedec, génius, podivný introvert a zberateľ prvých vydaní vzácnych vedeckých kníh vytvoril algoritmus, s ktorým určitý počítačový program dokáže nezávisle analyzovať informácie...

Čítaj viac

7,99 €

Bežná cena Bežne 11,95 €

Ušetríte 33%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za skvelú cenu.

Štyridsiatnik Alexander Hoffmann, americký vedec, génius, podivný introvert a zberateľ prvých vydaní vzácnych vedeckých kníh vytvoril algoritmus, s ktorým určitý počítačový program dokáže nezávisle analyzovať informácie z dostupných databáz a vyhodnocovať nielen pohyby na finančných trhoch, ale aj dokáže určiť, kedy investori prestávajú racionálne konať a ich rozhodnutia určuje strach. Hoffman si vybuduje vlastný hedžový fond a prosperuje vďaka analýzam vzťahov medzi ľudskými emóciami a obchodnými stratégiami. Raz večer však dostane zásielku, ktorú si neobjednal, a udalosti v jeho živote naberajú prudký spád. Všetko naznačuje dokonalú krádež identity.

V úzkych kruhoch superbohatých biznismenov je meno Alex Hoffmann legendou. Spolu so svojím partnerom, investičným bankárom, Hoffmann vyvinul revolučnú formu umelej inteligencie, ktorá sleduje ľudské emócie a umožňuje predvídať pohyby na finančných trhoch priam diabolsky presne. Jeho investičný fond mu prináša miliardové zisky. Raz večer mu však doručia zásielku, ktorú si neobjednal, následne mu do domu vnikne neznámy útočník a pre Hoffmanna sa začína nočná mora plná násilia a paranoje, ktorá otrasie nielen medzinárodnými finančnými trhmi, ale navždy zmení jeho život.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Index strachu - Robert Harris
Lov - Elle Kennedy
16,89 €
Ušetríte 10,52 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
287
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
300830
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,2 / 5

14 hodnotení

7
3
4
0
0

Mims
18.10.2012
Geniálne.
Na túto knihu som veľmi dlho pozerala až mi ju priateľ nakoniec daroval na meniny. Je úplne úžasná. Hltala som ju a nechcela som prestať čítať. Od samého začiatku ma vtiahla do deja. Hoffman je veľmi zvláštny muž a nikdy by som nechcela aby ma postretol taký osud ako jeho.
Nápad skvelý, napísané je to suprovo, bez zbytočných zdĺhavých nudných opisov. Chválim autora a dávam poklonu. :)
Oplatí sa prečítať ak sa aspoň trochu rozumiete do finančného trhu. :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Index strachu - Robert Harris
Lov - Elle Kennedy
16,89 €
Ušetríte 10,52 €

„S knihami je to ako s ľuďmi: len veľmi malý počet niečo znamená a zvyšok sa stráca v množstve.“

Voltaire