Knihy
E-knihy
20,40 €

Bežná cena Bežne 23,96 €

Ušetríte 15%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Rozprávky, hádanky a maľovanky podľa obľúbeného televízneho seriálu!

Labková patrola: Labkomaľovanky: Viac ako 60 stránok na vymaľovanie. Pripravte sa na jazdu s Labkovou patrolou! Zoznámte sa so psím tímom a s ich priateľmi v Adventure Bay. Vezmite si pastelky a vyfarbite každú stránku.

Labková patrola: Labky zachraňujú sviatky: Keď na Vianoce zúri taká víchrica, že zastaví aj Santu, alebo keď na Deň kamarátov nefunguje pošta a nedajú sa doručiť kartičky priateľstva, obráťte sa s dôverou na Labkovú patrolu! Ryder a jeho tím šteniatok sú vždy pripravení pustiť sa do akcie a zachrániť každú situáciu!

Labková patrola: Labky, do centrály!: Všetky labky do centrály! Vyfarbite si obrázky a vylúštite hádanky so svojimi obľúbenými kamarátmi z Labkovej patroly!

Od rozprávky k rozprávke: Labková patrola: Labková patrola je skupina obetavých šteniatok, ktoré zachraňujú obyvateľov pobrežného mestečka Adventure Bay a zažívajú pritom rôzne dobrodružstvá. V tejto knižke si môžete prečítať, ako labky oslavovali narodeniny, ako hľadali pirátsky poklad alebo ako zachraňovali malú mačičku.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Labková patrola (kolekcia) -
Disney: Vianočná zbierka rozprávok -
31,40 €
Ušetríte 7,55 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
64+72+64+56
Rok vydania
2017
Naše katalógové číslo
298240
Rozmer
216×285 mm
Vydavateľstvo
Egmont SK
Jazyk
slovenský
Vekové odporúčanie
5+

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Labková patrola (kolekcia) -
Disney: Vianočná zbierka rozprávok -
31,40 €
Ušetríte 7,55 €

„Niektorí čítajú, aby premýšľali, tých je málo. Niektorí čítajú, aby písali, tých je viac. Niektorí čítajú, aby hovorili, tých je najviac.“

Luigi Pirandello