Knihy
E-knihy

Tričko korupcia/krupica slovenská tradičná

Dámske

  Na sklade

  Stredoškoláci navrhli balíček, ktorým chcú bojovať proti aktuálnemu problému v našej spoločnosti, získali povedomie o možných krokoch vedúcich k zlepšeniu momentálnej situácie a zároveň podporili Nadáciu Zastavme korupciu...

  Čítaj viac

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Stredoškoláci navrhli balíček, ktorým chcú bojovať proti aktuálnemu problému v našej spoločnosti, získali povedomie o možných krokoch vedúcich k zlepšeniu momentálnej situácie a zároveň podporili Nadáciu Zastavme korupciu, ktorá aktívne proti týmto problémom bojuje. Projekt W Statement prináša tričká namierené proti korupcii v našej krajine.

  Balíček obsahuje tričko, nálepku, protikorupčný manuál (ako nahlásiť korupciu a dôležité informácie), recept na korupciu (ako páchame korupciu bez toho, aby sme si to uvedomovali).
  Buďme viac angažovaní a podporme boj proti korupcii spoločne. Vyjadri svoj názor a kúp si tričko už dnes.
  Projekt W Statement je apolitický a mieri na vzdelanie spoločnosti a povedomie v našej spoločnosti.

  Kam idú vyzbierané peniaze? Tlač tričiek, výroba a distribúcia tričiek, tlač manuálov, doména stránky a websupport (v procese zakladanie), zaplatenie fontu. Naša práca (dizajn, programovanie web stránky, administrácia, kreatíva) je zadarmo - sme študenti. Chceme byť transparentní a preto na stránke, na ktorej práve pracujeme bude kompletný finančný plán, aby ste boli oboznámení kam všetky financie išli a ako boli minuté. Sme radi, že sa o to zaujímate a radi poskytneme všetky informácie - sú to predsa vaše dary a zároveň investícia, preto chceme, aby ste vedeli kde boli investované.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hmotnosť
  270 g
  Rok vydania
  2017
  Naše katalógové číslo
  298088

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  4,9 / 5

  19 hodnotení

  18
  1
  0
  0
  0

  „V knihách je viac bohatstva ako vo všetkých pirátskych truhliciach na Ostrove pokladov.“

  Walt Disney