Spoznávame... zvieratá (kolekcia) -
Spoznávame... zvieratá (kolekcia)
17,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Spoznávame... zvieratá (kolekcia)

  Fragment, 2017
  Vydavateľstvo
  Fragment, 2017
  Edícia
  Kolekcie

  Na stránkach tejto krásnej obrázkovej encyklopédie nájdeš veľa informácií o zvieratkách, ktoré môžeš chovať v dome alebo byte ako domácich miláčikov. Dozvieš sa podrobnosti o ich spôsobe života, o potrave, starostlivosti o mláďatá, ale aj prekvapivé a...

  Čítaj viac

  17,90 €

  Bežná cena Bežne 20,97 €

  Ušetríte 15%

  Posielame do piatich dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o knihe

  Spoznávame... Domáci miláčikovia: Na stránkach tejto krásnej obrázkovej encyklopédie nájdeš veľa informácií o zvieratkách, ktoré môžeš chovať v dome alebo byte ako domácich miláčikov. Dozvieš sa podrobnosti o ich spôsobe života, o potrave, starostlivosti o mláďatá, ale aj prekvapivé a menej známe fakty a zaujímavosti. Ak si chceš overiť, čo všetko si pamätáš, vyplň kvíz na konci knihy a zisti, či si ozajstný znalec ríše zvierat.

  Spoznávame... Zvieratá v divočine: Na stránkach tejto krásnej obrázkovej encyklopédie nájdeš veľa informácií o zvieratách, ktoré žijú v divokej prírode. Dozvieš sa podrobnosti o ich spôsobe života, o potrave, starostlivosti o mláďatá, ale aj prekvapivé a menej známe fakty a zaujímavosti. Ak si chceš overiť, čo všetko si pamätáš, vyplň kvíz na konci knihy a zisti, či si ozajstný znalec ríše zvierat.

  Spoznávame... Zvieratá v lese: Na stránkach tejto krásnej obrázkovej encyklopédie nájdeš veľa informácií o zvieratách, ktoré žijú v lese. Dozvieš sa podrobnosti o ich spôsobe života, o potrave, starostlivosti o mláďatá, ale aj prekvapivé a menej známe fakty a zaujímavosti. Ak si chceš overiť, čo všetko si pamätáš, vyplň kvíz na konci knihy a zisti, či si ozajstný znalec ríše zvierat.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Spoznávame... zvieratá (kolekcia) -
  Nevyhorení - Lucia Okša, Zuzana Matuščáková
  33,80 €
  Ušetríte 6,97 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  40+40+40
  Hmotnosť
  1389 g
  Vydavateľstvo
  Fragment
  Väzba
  pevná väzba
  Jazyk
  slovenský
  Vekové odporúčanie
  5+
  Rozmer
  210×297 mm
  Rok vydania
  2017
  Naše katalógové číslo
  297652

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Spoznávame... zvieratá (kolekcia) -
  Nevyhorení - Lucia Okša, Zuzana Matuščáková
  33,80 €
  Ušetríte 6,97 €

  „Knižnice sa stali mojou cukrárňou.“

  Juliana Kimball