Knihy
E-knihy

100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život

...a ako s tým prestať!

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Motivation-Man, 2017

Táto kniha je knihou o kvalitnom živote. Knihou plnou nápadov, ktoré ti pomôžu byť šťastnejším a spokojnejším. Je o precitnutí. Je o akceptovaní zodpovednosti za svoj život. O uvedomení si tej ohromnej moci, ktorú nad ním vlastne...

Čítaj viac

11,90 €

Bežná cena Bežne 15,90 €

Ušetríte 25%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Táto kniha je knihou o kvalitnom živote. Knihou plnou nápadov, ktoré ti pomôžu byť šťastnejším a spokojnejším. Je o precitnutí. Je o akceptovaní zodpovednosti za svoj život. O uvedomení si tej ohromnej moci, ktorú nad ním vlastne máš.

Je plná motivácie, pozitívnej energie, radosti a optimizmu a nájdeš v nej 100 rád, vďaka ktorým si vybuduješ život, ktorý bude skvelo chutiť zvnútra, nie len taký, ktorý bude dobre vyzerať navonok!

V knihe je opísaných 100 spôsobov, ktorými si častokrát nevedomky, no zato poriadne, komplikujeme život každodennými činnosťami, rozhodnutiami a krokmi. No kniha nie je akousi kritikou na naše životy, to vôbec. Sú v nej, práve naopak, ponúkané vysvetlenia daných situácií, spolu s radami a krokmi vedúcimi k ich náprave.

Vďaka knihe získaš:

Funkčnejšie vzťahy.
Ukáže ti, ako sa vyhnúť všetkej tej nepotrebnej dráme, intrigám a nešťastným a nefunkčným vzťahom. Dozvieš sa, ako si vzťahy budovať a ako sa o ne starať tak, aby si si ich zjednodušil. Aby boli pružnejšie, úprimnejšie, súdržnejšie, sviežejšie a kvalitnejšie.

Pevnejšie zdravie.
Pripomeniem ti tie najzákladnejšie piliere, o ktoré sa tvoje zdravie opiera. K tomu ti samozrejme prezradím, ako si ho šanovať a ako mu dopomôcť k dlhodobej prosperite.

Usporiadaný život.
Uvedomíš si, na čom v živote skutočne záleží. Zrazu ti bude jasné, čo si máš v tom svojom udržať a čoho sa je načase vzdať. Získaš jasnú predstavu o tom, ako to v živote chodí a čo musíš spraviť preto, aby si bol s tým svojím spokojný.

Uvedomelú myseľ.
Uvedomíš si, akú silu majú tvoje myšlienky. Bude ti nad slnko jasné, ktoré myšlienky by si mal vo svojej mysli vítať s otvorenou náručou a ktoré zasa hnať preč s palicou.

Zdravšie financie.
Áno, pozrieme sa na zúbok aj najcitlivejšej téme z pomedzi citlivých. Vysvetlím ti zopár princípov, ktoré ak budeš dodržiavať, tak sa ti už viac nebudú tlačiť krokodílie slzy do očí zakaždým, keď otvoríš svoju peňaženku. Preberieme spolu základy, ktoré dostanú tvoje financie opäť do zelených čísiel.

Nadšenie pre prácu.
Tak toto je moja srdcovka, takže si môžeš byť istý, že si k tebe nájdu cestu tiež informácie, ktoré ťa nasmerujú k práci, ktorú si zamiluješ.
Čítaj viac
Kúpte spolu
100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život - Dušan Kadlec
Láska zvoní vždy dvakrát - Katarína Pivarčiová
19,40 €
Ušetríte 6,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

119 hodnotení

75
12
8
8
16

Najužitočnejšie recenzie

Michal
5
9.10.2017
Blog motivation-man.sk a jeho zaujímavé články sú perfektné avšak táto knižka posúva hranice oveľa ďalej. Kniha je neskutočne motivujúca, zaujímavo písaná a veľmi ma baví štýl písania autora a jeho špecifický humor. Dušan ozrejmuje v jednotlivých kapitolách ako si zjednodušiť a užívať život. Aj mne v mnohých prípadoch ukázala nový smer ako si ho zlepšiť. Kniha je písaná jednoducho a nie je to vôbec náročné čítanie.
Čítaj viac
táňa
1
16.10.2017
Neviem či tí ľudia, ktorí napísali tejto knihe pozitívne hodnotenia, ju aj naozaj prečítali. Táto kniha ma maximálne sklamala. Už od začiatku som čakala, že hádam na ďalšej strane sa to rozbehne, ale nič. Prvých 20 strán je vlastne pokec autora o tom, čo bude v tejto knihe. Hneď na začiatku píše, že nevie čo napísať a čím začať ... a potom v tom len pokračuje. Nemá to ani hlavu ani pätu a myšlienkový prínos autora naozaj žiadny. Táto kniha má hodnotu len v tom, že si prečítate citáty iných ľudí, ktoré sa sa síce autor snaží rozanalyzovať, ale teda nič moc, žiadne riešenia tam nie sú. Stačí vám prečítať stranu 223 a 224, kde je zhrnutý obsah tém, škoda vyhodených tuším 13 eur. Snažila som sa ju poctivo čítať, ale pri strane 75 som to vzdala, takéto drísty sa naozaj čítajú veľmi ťažko. Prečítala som si zopár článkov na blogu tohto autora, ktoré sa mi celkom pozdávali, len som tie články neprečítala celé, lebo koniec bol spoplatnený, tak som si povedala, že kniha ako celok musí byť od tohto autora super a aj tieto hodnotenia ma ovplyvnili, že som si ju kúpila, ale nie, len som sa veľmi sklamala.
Čítaj viac
Linda
25.3.2019
Pochvala
Niesom príliš zástancom motivačnej literatúry, ale táto kniha je iná. Je písaná pre bežných ľudí,pre každého, s veľa pravdami a priamo ukáže kde väčšina robíme chyby. Naozaj oslovila a poradila.
Čítaj viac
Kristína
28.2.2019
Radšej nie, ako áno....
Nechcem celú túto knihu "zhejtovať", pretože prr niektorých ľudí môže mať v sebe skryté posolstvo, ale od niekoho kto vybudoval motivation-man, som očakávala omnoho viac. Prečítala som množstvo kníh, odborných aj laických o živote, životnom štýle či psychológii, ale táto kniha mi celkovo príde ako keby autor sám seba opisoval, že on toto všetko dokáže, že nie je tým, ktorý odloží raz za čas budík na neskôr, že nikdy nezažije prokrastináciu a poďme teda urobiť dokonalého človeka podľa knihy. Príliš laicky napísaná, zbytočné omáčky v niektorých deleniach, odpútavajú čitateľa od skutočnej pointy, písané ako keby len rýchlo tam vymyslíme niečo aby sme nachytali strany. Pred koncom sa zastavíte a poviete si, čo som sa vlastne nové dozvedel? Nič. Takúto knihu napíše každý tretí človek s kúskom fantázie a byť napr.psycholog tak aj s väčšou výpovednou hodnotou. Knihy zväčša čítam, aby som sa nové niečo dozvedela, preto mi príde ako zbytočne vyhodené peniaze. Autor sice zo začiatku upozorňuje ako je napísaná laicky a aby ju pochopil každý, ale kniha, ktorá ziskala ocenenie kniha roka 2017 má vyzerať inak, každopádne Slovensko, v iných krajinách by nepochodila. Čiže z môjho pohľadu ak chcete investujte do inej literatúry, vecnejšeh, možno trocha drahšej, ale určite viac si z toho odnesiete. Pre mňa nuda.
Čítaj viac
MonikaDroppová
23.2.2019
100 spôsobov, ktorými si komplikujeme život
Som spokojná. Dobre som si vybrala a neľutujem. Kniha je zaujímavá, plná užitočných postrehov spisovateľa. A čo sa mi najviac páči je spôsob akým je kniha písaná. Je napísaná jednoducho, tak že ju pochopí každý človek, či už sa mu kniha páči , alebo nie. Bez zbytočných odborných názvoo a podobne. V mnohých situáciach ktoré spisovateľ opisuje som sa našla, čo ma prinútilo prehodnotiť svoje správanie, rozmýšľanie,či rozhodovanie. Kniha mi vyplnila voľiný čas. Super relax.
Čítaj viac
Domi
14.2.2019
Nič moc
Knihu som ešte nedočítala celú. Viem, že by som sa asi nemala vyjadrovať ale predpokladám, že už ma ničím neosloví. Dookola sa tam opakuje to isté, dokonca jedna kapitola by sa dala zhrnúť do pár viet, ale rozpisuje sa to isté. Som mladý čitateľ ale je to slabá kniha nie moc dobre napísaná.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život - Dušan Kadlec
Láska zvoní vždy dvakrát - Katarína Pivarčiová
19,40 €
Ušetríte 6,40 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth