Knihy
E-knihy

Život kresťana u moslimov v Ázii

Lingua XP, 2017
Vydavateľstvo
Lingua XP, 2017

Je to realita dneška: moslimská kultúra Ázie preniká do nášho života v Európe. Kniha ponúka nazretie do tejto kultúry v kontraste ku našej kresťanskej kultúre. Autor Štefan Patrik Kováč ponúka skúsenosti zo svojej cesty z prvej ruky...

Čítaj viac

16,16 €

Bežná cena Bežne 16,80 €

Ušetríte 4%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Je to realita dneška: moslimská kultúra Ázie preniká do nášho života v Európe. Kniha ponúka nazretie do tejto kultúry v kontraste ku našej kresťanskej kultúre. Autor Štefan Patrik Kováč ponúka skúsenosti zo svojej cesty z prvej ruky. Navštívil množstvo chudobných rodín kresťanov v Pakistane a videl realitu, ktorá sa žije v krajine, kde žije 95% moslimov. Aký dopad majú na každodenný život kresťana napríklad zákony proti rúhaniu? Cítia sa kresťania v tejto moslimskej krajine bezpeční? Majú v nej budúcnosť? Aké druhy prác smú kresťania vykonávať? Je im dovolené navštevovať bohoslužby? Na čo sa máme pripraviť, čo Francúzi a Nemci už zažívajú? Bohato ilustrovaná kniha s plnofarebnými fotografiami priamo z terénu dáva odpovede na mnohé z týchto otázok. Bonus: reportáž z návštevy kresťanskej školy, ktorú vo Faisalbáde založil pred 55 rokmi strýko autora.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
480
Hmotnosť
990 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Lingua XP
Rozmer
138×216 mm
ISBN
9788097201050
Naše katalógové číslo
292576

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Eva Kováčová
3.11.2017
Výborný vhľad do života kresťanov
Horúca pôda Pakistanu. Áno, je to kniha o islame v praxi. Dozvedela som sa tam o skutočnom spôsobe života kresťanov v "originálnej" moslimskej krajine. Nie je to "ružové" čítanie. Odporúčam všetkým, čo chcú vedieť o interakcii islamu a kresťanstva viac. Výborné!
Čítaj viac

Čítaj viac

„Čítaj, aby si žil.“

Gustave Flaubert