Knihy
E-knihy
21,52 €

Bežná cena Bežne 22,00 €

Ušetríte 2%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Autorka, profesorka Trnavskej univerzity v Trnave, predkladá Repetitórium správneho práva procesného ako doplnok k učebniciam správneho práva. Venuje sa aj témam, ktoré sú predmetom postupovej skúšky a štátnej skúšky zo správneho práva a jeho zmyslom je opakovanie študijných materiálov. Repetitórium je tak určené predovšetkým študentom práv.

Cieľom repetitória je, aby sa čitateľ rýchlo zorientoval v systéme a predmete úpravy konania vo verejnej správe. Jednotlivé druhy konaní sú usporiadané systematicky. Na lepšiu orientáciu a zapamätanie sú vypracované jednoduché schémy.

Do repetitória sú zaradené iba konania, v ktorých orgán verejnej správy vystupuje ako hlavný subjekt procesného postupu, teda iba tie postupy, ktoré sú výkonom verejnej správy. Svojím obsahom, tematickým zameraním systematickosťou a prehľadnosťou sa tak môže stať praktickou pomôckou nielen pre študentov, ale aj pre odborníkov, ktorí sa v praxi venujú rôznym druhom konaní vo verejnej správe.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Repetitórium správneho práva procesného - Soňa Košičiarová
Romanovovci (1613 - 1918) - Simon Sebag Montefiore
50,01 €
Ušetríte 1,89 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
300
Hmotnosť
682 g
Rok vydania
2017
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Heuréka
Rozmer
210×297 mm
ISBN
9788081730474
Naše katalógové číslo
291630

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

4 hodnotenia

4
0
0
0
0

Tímea Kamenická
8.6.2019
S knihou som nadmieru spokojná! Je napísaná veľmi prehľadne, je v nej všetko čo som potrebovala a dobre sa z nej číta. Odporúčam ????
Čítaj viac
Jozef
27.11.2017
Už je tej právnickej literatúry toĺko, že sa v tom pomaly nestačím orientovať ! Keďže ma ale čaká skúška zo správneho práva procesného, radšej si zvolím knihu od renomovaného autora, kde je predpoklad, že tam bude všetko a presne ako,zákon káže. Takže som si vybral toto Repetitórium a po zbežnom pozretí nebanujem, že som svoje peniažky vyhodil len tak von oknom. Doporučujem.
Čítaj viac
peter
26.11.2017
Oplati sa, lebo obsahuje aj osobitnú časť z procesu. Konečne mi niekto vysvetlil, čo je to ten výkon rozhodnutia... pomáhajú aj grafické schémy. V texte sú zvýraznené podstatné časti netreba ani podčiarkovať... z mojej strany spokojnost
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Repetitórium správneho práva procesného - Soňa Košičiarová
Romanovovci (1613 - 1918) - Simon Sebag Montefiore
50,01 €
Ušetríte 1,89 €

„Nedokážem žiť bez kníh.“

Thomas Jefferson