Knihy
E-knihy
Léčení čaker - Doreen Virtue

Léčení čaker

Doreen Virtue

Doreen Virtue, Ph.D. je psychoterapeutka, ktorá sa zaoberá anjelskou ríšou. Od svojho detstva je jasnovidkou a ukazuje ľuďom praktické spôsoby nadväzovania kontaktov s nebom, pomocou ktorého si môžu zdokonaliť život. Objavuje sa v televíznych reláciach Oprah, CNN, The View a ďalších talk show,...

Hesperion, 2017
MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Hesperion, 2017
Interpret

Naučte se plně využívat svou vnitřní sílu a schopnost léčit! Zbavíte-li se negativní energie strachu a obav, probudí se vaše přirozené duchovní schopnosti. Tyto vrozené vlohy vám umožní vidět budoucnost, komunikovat s Bohem nebo andě

Čítaj viac

14,29 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Naučte se plně využívat svou vnitřní sílu a schopnost léčit! Zbavíte-li se negativní energie strachu a obav, probudí se vaše přirozené duchovní schopnosti. Tyto vrozené vlohy vám umožní vidět budoucnost, komunikovat s Bohem nebo anděly a léčit sebe sama, ostatní i celou planetu. V této audioknize se dozvíte více o jednotlivých čakrách, možnostech jejich čištění i schopnostech vidět auru.Ako bonus - ranní a večerní meditace a vizualizační techniky s jejichž pomocí budete schopni očistit své čakry a využít své přirozené léčivé schopnosti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Léčení čaker - Doreen Virtue
Síla zvyku - Charles Duhigg
28,91 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
2:34
Rozmery
8595608690118
Naše katalógové číslo
291269

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?


Erika
28.9.2017
Názor zákazníka
Doreen už priznala, že bola zvedená z cesty, vyhľadajte si to na youtube. Všetka jej tvorba sú brak. Nekupujte to, nemýlte sa zbytočnosťami, na ktoré už aj ona sama prišla, že robila.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Léčení čaker - Doreen Virtue
Síla zvyku - Charles Duhigg
28,91 €

„Krásny verš je ako slák kĺzajúci po našich ozvučných strunách. Básnik v nás nerozospieva svoje myšlienky, ale naše.“

Anatole France