Knihy
E-knihy

Nemý svedok

Musí ju nájsť skôr ako vrah

Michael Hjorth a Hans Rosenfeldt
Ikar, 2017
Okamžitý download
EPUB
MOBI
6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2017
4. diel série
Sebastian Bergman (SK)

Možno nie je vždy bezpečné mať krásny dom uprostred idylickej prírody ďaleko od ľudí, v akom býva rodina Carlstenovcov. Jedného dňa im pri vchodových dverách zazvoní muž. V ruke má brokovnicu a v hlave jediný cieľ: všetkých...

Čítaj viac

10,40 €

Bežná cena Bežne 14,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Možno nie je vždy bezpečné mať krásny dom uprostred idylickej prírody ďaleko od ľudí, v akom býva rodina Carlstenovcov. Jedného dňa im pri vchodových dverách zazvoní muž. V ruke má brokovnicu a v hlave jediný cieľ: všetkých zlikvidovať. Matku, otca aj dve malé deti. Ale prečo? Čím sa previnili? Azda tým, že sa zasadzovali za lepšie životné prostredie? Nikto nič nevidel ani nepočul a vrah akoby sa pod zem prepadol. Našiel sa iba jediný odtlačok topánky. Patrí však skutočne vrahovi?Do prípadu sa vloží Sebastian Bergman a jeho kolegovia z Riksmordu. Pri vyšetrovaní vyjde najavo, že predsa len existuje očitý svedok tejto brutálnej vraždy. Malé dievča. No ani po ňom niet ani stopy... Tím sa ocitá pod čoraz väčším tlakom. Sebastian si je vedomý, že musí svedka vystopovať, skôr než bude neskoro. Nie je totiž sám, kto ho hľadá. Poľuje naňho aj vrah, ktorý je odhodlaný dokončiť, čo začal.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nemý svedok - Michael Hjorth a Hans Rosenfeldt
Tí, ktorí zlyhali - Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt
20,80 €
Ušetríte 9,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
424
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
272305
Rok vydania
2017

Po predchádzajúcej knihe,ešte lepšie.Napätie výborne eskalovalo,príbeh nenudil a hoc vôbec nedrukujem detektívkam,táto séria si ma celkom získala a môžem ju pokojne odporúčať ďalej.Jednohubka.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

42 hodnotení

33
8
1
0
0

Veronika Berdakova Pavlíková
12.11.2018
Nemý svedok
Nemôžem si pomôcť, no nevrlý a inteligentný Sebastian Bergman sa mi dostal pod kožu. Kniha sa mi páčila a nemôžem sa dočkať ďalšej časti. Veľmi ma prekvapil zvrat s Billym a ešte viac navnadil na pokračovanie série. Celkovo sú postavy pútavé a nevyspitateľné, čo Vás vedie otáčať čo najrýchlejšie stranu za stranou...
Čítaj viac
Dominika Tomášová
22.10.2018
Odporúčam
Knihu som začala čítať 2. raz po 150 strane... 2. raz preto lebo som bola zmätená z postáv...,,Zatiaľ" tam je po 200.str. 58 mien, čo dávam mínus lebo som sa musela vrátiť na začiatok knihy aby som si zapamätala, ktoré meno patrí ku ktorej osobe a čo sú zač. Inak dej je super a stupňujúci, čo ma núti knihu čoskoro dočítať.
Čítaj viac
Monika
3.11.2017
Vrelo odporúčam. Je to jedna z najlepších detektívok, neviete sa od knihy odtrhnúť. Mám prečítanú celú sériu. Opäť napínavý priebeh deja, žiadne zbytočné opisovanie, dokonca príbehu som netušila, kto je vrah a podné klady. Štýl autorov som si obľúbila.
Čítaj viac
Simona
3.8.2017
Výborná detektívka
Zamotaný príbeh so zvratmi, zaujímavé príbehy vyšetrovateľov. Prečítala som ju pomerne rýchlo, určite to nie je knižka, ktorú by ste čítali mesiac, pretože jej príbeh vás núti čítať neustále! Teším sa na ďalšiu časť :)
Čítaj viac
36
23.5.2017
Názor čitateľa
Očakávania boli po predchádzajúcich častiach veľké, ale boli naplnené, dokonca až prevýšené. Príbeh napínavý od prvej do poslednej strany, originálny námet zločinu a tá prepracovanosť deja a psychológia postáv je dokonalá. Znova sa nám prelína súkromný život vyšetrovacieho tímu s vyšetrovaním, zatiaľ v tejto časti ide všetko viac do hĺbky hlavných postáv. Ukazujú sa nové a zaujímavé skutočnosti a ja sa nemôžem dočkať ďalšieho dielu. Pre mňa momentálne TOP krimi !
Čítaj viac
Juraj
7.5.2017
Zhltnuté ako malina
Opäť výborná detektívka. Kriminálny príbeh a zvraty v ňom sú napínavé, psychológia postáv a ich vplyv na konanie opäť bravúrne vykreslené. Povinnosť pre Sebastianových fanúšikov a odporúčanie tým, ktorým jeho charakter pripadal málo "ľudský", aby mu e šte dali šancu - možno budú prekvapení. Mrazivý záver s očakávaním nových "problémov" na neočakávaných miestach vytvára dobrý podklad pre ďalší zaujímavý vývoj postáv - nedočkavo čakám na piaty diel..
Čítaj viac
Kate
6.5.2017
Napínavé
Čítala som všetky predošlé časti. Rovnako ako všetky, aj táto je zaujímavá,dej je veľmi pútavý,prepracovaná a veľmi napínavá.Takmer do poslednej chvíle som netušila kto je vrahom. Necháva čitateľa v napätí.Koniec knihy bol prekvapivý a už teraz sa neviem dočkať ďalšej časti.

VRELO ODPORÚČAM!
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nemý svedok - Michael Hjorth a Hans Rosenfeldt
Tí, ktorí zlyhali - Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt
20,80 €
Ušetríte 9,00 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green