Knihy
E-knihy

Novak Djokovič

Príbeh tenisového kráľa

XYZ, 2016
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
XYZ, 2016

Športový novinár Zdeněk Pavlis sleduje životnú cestu Novaka Djokoviča z Belehradu až na tenisový trón. Všíma si to, čo musel v záujme toho obetovať, obdivuje jeho talent a energiu, ktorú dáva do tenisu.

Čítaj viac

9,30 €

Bežná cena Bežne 14,99 €

Ušetríte 38%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Športový novinár Zdeněk Pavlis sleduje životnú cestu Novaka Djokoviča z Belehradu až na tenisový trón. Všíma si to, čo musel v záujme toho obetovať, obdivuje jeho talent a energiu, ktorú dáva do tenisu. Na tejto biografii sa tiež podieľal osobný tréner tenistu Marián Vajda, pričom vznikla s vedomím samotného Novaka Djokoviča.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Novak Djokovič - Zdeněk Pavlis
Bod nula - Jorn Lier Horst, Thomas Enger
17,20 €
Ušetríte 10,74 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
376
Vydavateľstvo
XYZ
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
269081
Rok vydania
2016

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

2 hodnotenia

1
0
1
0
0

Čitateľ
29.1.2017
Názor čitateľa
Zlá štylizácia, zlý slovosled, v duchu opravujete pomaly každú druhú vetu, ktorá je v knihe napísaná, ťažko sa to číta. Ide hlavne o opis tenisových výsledkov. Nedá sa ani porovnať napr. s autobiografiou OPEN: Andre Agassi, ktorá je napísaná pútavo, na veľmi vysokej úrovni.
Čítaj viac
Andromache
25.11.2016
Príbeh kraľa?
Očakávala som od knihy viac, pekný prebal, doplnený na konci knihy o celkom vydarené snimky počas kariéry. Uvodne kapitoly opisujúce detstvo a dospievanie sľubovali príjemné čítanie. Nasledujúce, ma trochu sklamali, žiadny pohľad do osobného/súkromného života športovca, suchý opis úspechov, ktoré sú v nejakom negatívnom duchu podávané čitateľovi. Od biografie očakávam viac, nie holé fakty, ktoré má čitateľ, zrejme fanúšik tohto športu nasledované aj bez knihy. Autor iste nemá prístup do súkromia Djokoviča, spolupráca s Vajdom ? Ak nejaká bola, konala sa zrejme iba v časti detstva a dospievania. Kniha od polovice nemá čo ponúknuť, suchý opis novinára, ktorý nemá dostatočné informácie o zákulisí, pracovnom a súkromnom živote športovca
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Novak Djokovič - Zdeněk Pavlis
Bod nula - Jorn Lier Horst, Thomas Enger
17,20 €
Ušetríte 10,74 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth