Knihy
E-knihy

My už vieme všeličo

Slovart, 2017
Vydavateľstvo
Slovart, 2017

S touto básničkovou knižkou môžete pomôcť predškolákom poznávať písmenká, číslice, tvary ale aj rôzne chute. Básničky sú síce na čítanie, ale obrázky priam vyzývajú, aby...

Čítaj viac

6,60 €

Bežná cena Bežne 6,95 €

Ušetríte 5%

Posielame do dvoch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

S touto básničkovou knižkou môžete pomôcť predškolákom poznávať písmenká, číslice, tvary ale aj rôzne chute. Básničky sú síce na čítanie, ale obrázky priam vyzývajú, aby si ich deti skúšali obkresliť či nakresliť.
Čítaj viac
Kúpte spolu
My už vieme všeličo - Mária Štefánková, Petra Štefanková (ilustrácie)
Tajná skrýša veveričky Evičky - Liss Norton
13,20 €
Ušetríte 0,70 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
64
Hmotnosť
420 g
Rok vydania
2017
Naše katalógové číslo
265305
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart
Ilustrácie
Rozmer
165×230 mm
ISBN
9788055627823
Vekové odporúčanie
5+

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

1,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
0
0
1

Lenka Hnojčíková Hnojčíková
Lenka Hnojčíková Hnojčíková
24.5.2018
Zvláštne ilustrácie
Kniha vôbec deti nezaujala, ani vizuálne ani obsahovo. Ilustrácie sú veľmi zvláštne, taký kubisticky štýl. Farebne sa obrázky zlievajú akoby do jedného obrazu, ťažko definovateľného. Nezaujal ani trojročného syna ani päťročnú dcéru.
Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
My už vieme všeličo - Mária Štefánková, Petra Štefanková (ilustrácie)
Tajná skrýša veveričky Evičky - Liss Norton
13,20 €
Ušetríte 0,70 €

„Nie je každá kniha najlepším priateľom človeka.“

peťko