Knihy
E-knihy

Škoricovník II.

Zrkadielko

Marenčin PT, 2016
3-4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Marenčin PT, 2016
2. diel série
Škoricovník

Konečne! Po rokoch utrpenia skalopevnosťou nenaštrbených fanúšikov čkania a šnupania blahosklonne náruživej koreniny prichádza POKRAČOVANIE! Skvelé dych, dušu a um berúce dobrodružstvo velikánskych dobrodruhov malých myšlienok pokračuje: priaznivci futbal

Čítaj viac

9,52 €

Bežná cena Bežne 9,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

KONEČNE! Po rokoch utrpenia skalopevnosťou nenaštrbených fanúšikov čkania a šnupania blahosklonne náruživej koreniny prichádza POKRAČOVANIE! Skvelé dych, dušu a um berúce dobrodružstvo velikánskych dobrodruhov malých myšlienok pokračuje: priaznivci futbalu, topmanžérov a narkotík zo škorice a príbuzných haluzí sa majú na čo desiť, tesať, sadnúť si... (Miloš Ferko, čestný konšpirátor Najvyššieho rádu škorice, Meidan) * * * NAHOVND (čiže NAjväčšmi HOdnotný Vodca Novej Doby) Trevor Ociph na veľkom pestrofarebnom hojdacom koni rúti sa v ústrety šíkom Veľkej Lesklej Armády, chrániacim idey demokracie, prosperity, škorice a mágie.

Jonáš, tu v texte známy ako hrdina, spoločne s družinou pozostávajúcou z lapačky snov Eleny, meniacej sa na bielu levicu, Raymonda Namôjdušu, profesora filozofie a dejín na Nippurskej univerzite, Snehulienky – ergo anarchistky bohatých rodičov s dredmi, kováča meteorov Omara a Imha, čiže duše pravoverného Liptáka prevtelenej z lebky do tela obávaného banditu, sa neúprosne pokúša o nadobudnutie Zrkadielka pravdy, ktorýmžto artefaktom chystá sa nájsť a potom oslobodiť svoju Buchtičku. Na príbehu sa zúčastní medziiným tiež generáltréner Šiška na čele vozovej hradby karavány mužstva a fanúšikov legendárneho FC Nippurpool, vysoký chudý chlap s odstávajúcimi kučerami, neviditeľné pstruhy manažéra manažérov a čierne kryštalické pierko...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Škoricovník II. - Martin Jurík, Michal Ružička
Škoricovník - Martin Jurík, Michal Ružička
19,91 €
Ušetríte 0,98 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
240
Hmotnosť
270 g
Rok vydania
2016
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Marenčin PT
Rozmer
132×202 mm
ISBN
9788081148156
Naše katalógové číslo
249359

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,8 / 5

4 hodnotenia

1
1
2
0
0

Miroslav Svercel
11.6.2017
až príliš ad absurduum
Oproti prvej časti som pobadal určité zlepšenie a to ohľadom vynechanie plýtkého až príliš lopatistického kvázi humoru. Táto časť nesie v sebe opäť veľa narážok na kultúrno-spoločenské dianie, politiku a pod. Ale na môj vkus obsahuje až príliš mnoho vaty, veľa zbytočných odbočiek, ktoré výrazne spomaľujú dej, a mňa ako čitateľa nudia. Musím sa priznať, že som mal problém sa dielkom prehrýzť až do konca. Ale možno je to len tým, že tématika knihy je akosi mimo môj záujem.
Druhá časť končí akosi neukončene, žeby autori chystali aj tretiu?
Čítaj viac
milovník fantazijnej literatúry
19.2.2017
Názor čitateľa
Skvelé a v slovenskej fantazijnej literatúre nenapodobiteľné. Humor, zápletky, absurdnosť, text je zvládnutý aj štylisticky, má atribúty kvality. Okrem výborného textu stojí za zmienku aj originálna grafická úprava a jedinečné ilustrácie.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Škoricovník II. - Martin Jurík, Michal Ružička
Škoricovník - Martin Jurík, Michal Ružička
19,91 €
Ušetríte 0,98 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth