Knihy
E-knihy
31,52 €

Bežná cena Bežne 32,86 €

Ušetríte 4%

Posielame do 8 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Za posledné desaťročie sa v manažérstve kvality veľa zmenilo a tieto zmeny prebiehajú stále rýchlejšie. Dôvodom sú zmeny celkovej hospodárskej a politickej situácie vo vyspelých krajinách, ktoré sa odzrkadľujú najmä:

- v zmene trhu výrobcu na trh kupujúceho,
- v rozložení zabezpečovania kvality na celý životný cyklus produktu,
- v internacionalizácii trhov a zjednocovaní požiadaviek,
- vo využití faktora času na ovplyvnenie trhu.

Kvalita a jej manažérske zabezpečenie už dávno prestali byť doménou iba špičkových organizácií a snaha o prežitie núti viac a viac organizácií zaoberať sa systémom manažérstva kvality a zaviesť ho do praxe. Uvedené skutočnosti spôsobili extrémnu orientáciu organizácií na budovanie systémov kvality.

Táto publikácia je cennou pomôckou pre manažérov zaoberajúcich sa predmetnou problematikou, študentov vysokých škôl v rámci štúdia manažérstva kvality, ako aj pre všetkých záujemcov o oblasť kvality.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Manažérstvo kvality - Alexander Mateides a kolektív
Zdravé domáce sladkosti (nielen pre deti) - Katarína Paulišinová, Andrea Kováčová, Eva Tóth
48,49 €
Ušetríte 4,27 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
751
Hmotnosť
1244 g
Rok vydania
2006
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Epos
Rozmer
165×228 mm
ISBN
8080576564
Naše katalógové číslo
24887

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

14 hodnotení

10
3
0
1
0

Martin
25.9.2009
parádna kniha
túto knihu som si zohnal, lebo študujem ten odbor MKP. Je to veľmi dobrá kniha a pomôže hlavne študentom, ktorí sa o túto problematiku zaujímajú. ALe verím že pomôže aj iným, ktorí majú čo to dočinenia s MKP...
Čítaj viac
MS
4.12.2008
Dobrá pomôcka pre študium manažérstva
Kniha je zaujímavá aj s titulu, že zachytáva čiastočne históriu manažérsva kvality a následne pokračuje o metodách vývoji kvality.Nedostatkom je možno absencia príkladov, čo by pomohlo k lepšej oriantácií v problematike. Určite by som ju doporučil začiatočníkom, ktorý sa chystajú pre zavádzanie SMK, alebo padli do oboru nečakane, Kniha bude slúžiť ako kompas a ľahšie sa zorientujú v problematike systému manažérstva kvality, aj keď normy nenahradí.
Čítaj viac
Vilo
19.3.2008
Názor čitateľa
Táto kniha ma veľmi sklamala, píše sa v nej ozaj vela ale nevystihuje sa ozajstna podstata. Chýba obšírnejsie popisane, využitie nastrojov a techník. Dostatočna je iba história. Knihu odporúčam iba začiatočníkom, ktorý sa chcú letmo oboznámiť s manažérstvom kvality. Pre odbornejšie poznatky a pre študentov je nepoužiteľná.
Čítaj viac
konzultantka
22.3.2007
doporučujem
Kniha je naozaj úžasnou pomôckou pre konzultanta pri zavádzaní systémov...vždy sa tam dá najsť niečo nové a zaujímavé tipy.
Čítaj viac
jeef
12.12.2006
Doporučujem
Kniha splnila moje očakávania. Poskytuje prehľadné informácie o systémoch a nástrojoch kvality. V tomto vydaní nájdete odpovede v súlade s jej podtitulom - história, koncepty, metódy. Ocenil by som však keby v jej ďalšom vydaní bolo pre jednotlivé metódy viac reálnych príkladov z praktického života v oblasti aplikácie jednotlivých nástrojov v praxi. Pre každého manažéra kvality ju však doporučujem.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Manažérstvo kvality - Alexander Mateides a kolektív
Zdravé domáce sladkosti (nielen pre deti) - Katarína Paulišinová, Andrea Kováčová, Eva Tóth
48,49 €
Ušetríte 4,27 €

„Klasika – to sú knihy, ktoré ľudia vychvaľujú, ale nečítajú.“

Mark Twain