Knihy
E-knihy

Ochorenia jazyka

JES, 2016
Vydavateľstvo
JES, 2016

Vyšetrenie jazyka jednou z naj­starších vyšetrovacích metód v klinickej praxi. Jazyk je ako súčasť ústnej dutiny dobre prístupný vyšetreniu, čo zvyšuje jeho diag­nostický význam. Pohľad na jazyk a posúdenie jeho stavu tvorilo základ umenia celých....

Čítaj viac

20,01 €

Bežná cena Bežne 21,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

20,01 €

Viac o knihe

Vyšetrenie jazyka jednou z naj­starších vyšetrovacích metód v klinickej praxi. Jazyk je ako súčasť ústnej dutiny dobre prístupný vyšetreniu, čo zvyšuje jeho diag­nostický význam. Pohľad na jazyk a posúdenie jeho stavu tvorilo základ umenia celých generácií bývalých lekárov. Diagnostika na základe vyšetrenia jazyka sa spomína v kódexoch čínskej medicíny už 3000 rokov pred n. l. Obdobný prístup presadzoval aj Hippokrates, zakladateľ medicíny ako vedeckého odboru.

Táto monografia komplexne zahŕňa lokálnu pato­lógiu jazyka aj jeho zmeny pri celkových ochoreniach. Kniha je príspevkom ku zvy­šovaniu všeobecno-medicínskej úrovne zubných lekárov, no aj kolegov z ďalších medicínskych odborov. Recenzenti odporúčajú monografiu ako vysokoškolský učebný text.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ochorenia jazyka - Silvia Timková
Časté monogénne dedičné ochorenia na Slovensku - Ľudevít Kádaši, Ján Radvánszky
38,97 €
Ušetríte 1,93 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
104
Hmotnosť
450 g
Rok vydania
2016
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
JES
Rozmer
155×230 mm
ISBN
9788088900887
Naše katalógové číslo
246932

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Ochorenia jazyka - Silvia Timková
Časté monogénne dedičné ochorenia na Slovensku - Ľudevít Kádaši, Ján Radvánszky
38,97 €
Ušetríte 1,93 €

„Nepridaj sa k tým, čo pália knihy. Nemysli si, že utajíš chyby tým, že zničíš dôkaz, že sa stali. Neboj sa ísť do knižnice a prečítať v nej každú jednu knihu.“

Dwight D. Eisenhower