Knihy
E-knihy

Stretnutia s pozoruhodnými ľuďmi

Bódhidharma, Lao-c’, Gautama Buddha, Krišnamurti, Pytagoras, Sokrates, Ježiš... akí boli?

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Eastone Books, 2016

Táto kniha ponúka Oshov ucelený pohľad na život, idey a myslenie najvplyvnejších svetoznámych filozofov a osobností duchovného či kultúrneho života. Osho tak oživuje postavy, ktoré poznáme prevažne len z kníh a histórie...

Čítaj viac

5,95 €

Bežná cena Bežne 8,99 €

Ušetríte 34%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Táto kniha ponúka Oshov ucelený pohľad na život, idey a myslenie najvplyvnejších svetoznámych filozofov a osobností duchovného či kultúrneho života. Osho tak oživuje postavy, ktoré poznáme prevažne len z kníh a histórie – duchovných vodcov ako Ježiš, Buddha, Krišna, básnikov ako Lao-c’ či Rúmí, filozofov ako Pytagoras, Sokrates či Nietzsche, či novodobejších mysliteľov ako Gurdjieff, Krišnamurtí a Chalíl Džibrán. Vysvetľuje, čo bolo na ich životoch také obdivuhodné či neobyčajné, že nás dokázali inšpirovať, alebo v niektorých prípadoch šokovať. Cez ich životné príbehy sa nás snaží doviesť k pravému duchovnému sebapoznaniu a objaveniu ľudskej múdrosti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Stretnutia s pozoruhodnými ľuďmi - Osho
Lazár - Lars Kepler
17,05 €
Ušetríte 7,84 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

5 hodnotení

4
1
0
0
0

Boris
13.4.2019
OSHO - Stretnutia s pozoruhodnými ľuďmi
V posledných dvoch - troch rokoch som sa začal viac zaujímať o otázky súvisiace s duchovnou stránkou života. Priviedli ma k tomu knihy Eckharta Toleho a vážne zdravotné onemocnenie najmladšieho syna a zistenie, že súčasná klasická medicína si nevie rady s mnohými nemocami. Často som pri hľadaní vhodnej literatúry narážal na knihy od OSHO, preto ma tento titul zaujal. Zaujal ma aj z toho dôvodu, že OSHO hovorí o stretnutiach, z môjho pohľadu, najväčšími osobnosťami ľudskej histórie. Jeho pohľad na tieto osobnosti je často inšpirujúci a často stavia jednotlivé osobnosti do úplne iného svetla ako sú prezentované, ak vôbec, v tzv. oficiálnych médiách. Pre úplne pochopenie správy, ktorú táto kniha vysiela, budem musieť túto knihu prečítať určite ešte viackrát.
Čítaj viac
Monika Bistáková
31.5.2016
Jednoducho úžasné
Knihu som dostala ako darček, od kamošky, ktorá vždy vie, čo ma poteší. Priznám sa, že dlho stála boko, pretože som mala rozčítanú trilógiu. Ale Keď som sa k nej dostala, ľutovala som, že som ju do ruky nezobrala skôr.
Čítaj viac
Nikuš
29.12.2015
Názor čitateľa
Knihu som si našla pod stromčekom, už samotný názov predznačoval, že pôjde o niečo výnimočné. Vážení, mám prečítaných mnoho kníh od Osho-a, avšak toto dielo je u mňa jedinečné. Famózne čítanie, rozhľad a ľahkosť...ulahodila som svojej duši:) Našla som si v nej energiu, ktorá ma naštartovala a prinútila vnímať život presne tak, akým je...vrelo odporúčam.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Stretnutia s pozoruhodnými ľuďmi - Osho
Lazár - Lars Kepler
17,05 €
Ušetríte 7,84 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka