Knihy
E-knihy

Bodkou nekončím

Vieš, čo je najviac erotické? Čo? Pravda.

Vydavateľstvo
MERIDIANO-press, 2015

Linda Chopin. Prvá slovenská autorka, ktorej erotické romány sa tešia obrovskému záujmu čitateľov. Nevšedná, úprimná, citlivá, vulgárna, jednoduchá, komplikovaná, drsná a zároveň jemná autorka vo svojej tretej knihe tvrdí, že bodkou nekončí...

Čítaj viac

8,99 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Mimoriadne šteklivý erotický príbeh z pera slovenskej autorky!
Tento titul je dostupný aj v kolekcii za výhodnú cenu!

Všetci máme tri životy. Jeden verejný, jeden súkromný a tajomstvá...
Linda


Linda Chopin je prvá slovenská autorka, ktorej erotické romány vyvolali obrovský záujem u čitateľov tohoto žánru.
Nevšedná, úprimná, citlivá, vulgárna, jednoduchá, komplikovaná, drsná a jemná zároveň.

Román Bodkou nekončím je šialene slobodná kniha, z ktorej jasne vyplýva, čo je v našich životoch dôležité, a pred čím by sme nikdy nemali zatvárať oči. Sála z neho absolútna otvorenosť, a preto ho nie je možné porovnať s nijakým iným románom. Všetko v ňom sa prostredníctvom písmen hýbe.
Čítaj viac

Recenzie, kritiky

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
220
Hmotnosť
180 g
Rok vydania
2015
Naše katalógové číslo
220910
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press
Rozmer
120×175 mm
ISBN
9788089808021
Vekové odporúčanie
18 +

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

83 hodnotení

69
5
6
0
3

Najužitočnejšie recenzie

Táňa k
5
17.12.2015
Bola som zvedavá na knihu, ktorej náklad sa vypredal za deväť dní.Zachránil to Ebook a už chápem, prečo sa tak stalo.Neporovnateľne s inými autormi v slov.literatúre a tak,ako hlavný hrdina,Lukáš otvoril v hlavnej hrdinke Linde všetko,tak to urobila táto kniha so mnou.Potrebujeme takéto knihy,ako soľ a potrebujeme ľudí, ako je autorka.Mrzí ma,že odmieta už aj rozhovory do článkov a prestala komunikovať. Píše veľké príbehy - aké žijeme všetci. Čítajte a verím,že dovolí, aby z knihy bol film.Toto je tak kontroverzné a tak reálne a ja držím palce a dúfam,veľmi dufam,že neprestane písať.
Čítaj viac
Marika
1
18.2.2016
To nemyslíte vážne, Veď táto kniha nie je ničím ani pútavým, ani novým, ani zaujímavým. Je to len lacná kópia lacných ženských románikov na spôsob Pilcherovej alebo Urbaníkovej. A aj tá druhá spomenutá autorka má viac humoru ako táto Linda Ch. Nič z uputávky k tejto knihe nie je pravda! Je to povrchné plytké čítanie pre mentálne nedovyvinuté slečny. Sorry, ale toto je normálny odpad. Neverím, že komentáre k tejto knihe písali čitateľky, podľa mňa si ich tu vyfabulovala sama pisateľka tohto braku. Už dávno som nečítala niečo také nudné. Zrejme nemá ani stredoškolské vzdelanie.Takže jediý záver je, že negatívne komentáre tu nie sú, pretože si buď túto knihu okrem autorky ešte nikto nevšimol, alebo si ich tu necháva vymazávať. Iná možnosť neexistuje. Je hrozné, kam až možno klesnúť. Takže uvidíme, ako dlho tu môj komentár vydrží. A viete prečo asi, že?
Čítaj viac
Stefan
24.3.2017
Šok
Táto knižka ma šokovala. Neviem pochopiť chovanie hrdinky a je mi odporná. Má skvelého muža, dcéry, kariéru a ona je ochotná všetko riskovať len pre potreby tela. Navyše s mužom, ktorý si s ňou robí čo chce a kedy chce. O láske Lukáša hovoriť nemôžeme, lebo ju len potrebuje pre svoje chute. Taktiež sa nedokážem stotožniť s Jurajom. Ak by takéto niečo urobila moja žena, nikdy viac by sa ku mne nemohla ani len priblížiť a musela by okamžite odísť z domu a aj z môjho života. Takéto pobláznenie, ako stvára Linda, treba robiť, kým je človek slobodný a bez záväzkov.
Čítaj viac
Libusa Lekarova-Bodjanac
Libusa Lekarova-Bodjanac
13.1.2017
Hodnotenie
Kniha ma zaujala a lakala spat aby som ju citala dalej a dalej...to je pozitivne!Ale su tu mnohe negativizmy!Vela neskutocne prehanala a potom vela nedopovedaneho a take prazdne miesta kde bolo treba doriect alebo viac vysvetlit a na urcitych miestach az neskutocne idealne...nesedelo mi to dokopy!
Čítaj viac
Katarína
7.11.2016
:)
Lindu sledujem odkedy sa jej knihy objavili u nás na trhu. Na začiatok musím povedať, že Bodka je krásna. Od prvých kníh sa Linda Chopin vyvinula ako autorka a v Bodke krásne predvádza svoje umenie. Ale čo sa mi na knihe najviac páčilo je, že sprostredkováva emóciu. Čitateľa vtiahne do deja a nepustí, spolu s hlavnou hrdinkou prežíva všetko, smeje sa, aj plače. Chvíľu nechápe, prečo sa dospelá žena správa tak, ako sa správa, ale to len do konca kapitoly, kedy dokonale pochopí prečo. Za mňa výborné :)
Čítaj viac
3.11.2016
Katarína
Trochu mi to pripomína Evitinu knihu Vsetko alebo nič, nie jej tvorbu, ale príbeh. Proste vzťah, ktorý je odsúdený na zánik. Možno v živote raz pochopím, prečo tí, ktorých k sebe ťahá taká sila ako podobne opisujú autorky, nie sú spolu. Sú zapustený koreňmi jeden v druhom, nesmrteľne ako nápisy na hroboch a pritom sa to nekončí happyendom. . Viem a som presvedčena, že nech príde do Lindinho života akýkoľvek iný muž nik nebude Lukáš hoci Linda hrá chladnú, plánuje zničiť všetky mužské srdciam ktoré jej chcú dokázať lásku, miluje jeho. Tá póza je len obrana, lebo vie, že láska nebude naplnená a neverím, že by ho nechcela mať doma. Ale taktiež neverím, že ani Lukáš ale je to klasický prototyp povrchného zbabelca, ktorý to chce hrať na rodinu ale vnútri mu bije Linda. Smutné príbehy poznám viacero, neviem prečo to tak je. A ten sex.. kde nie je láska tam nie je dobrý sex, tak tam máš Linda odpoveď na všetko. Moc ti prajem nájsť pokoj v duši, moc Ti to prajem, hoci vidím a ty ukazuješ drsný povrch vnútri netúžiš po inom ako byť milovaná uznávaná uctievaná mužom ktorého miluješ- Lukášom. Že to jemu ujde, na to príde. Sám. Možno sa to sem nehodí ale prajem všetkým takýmto nenaplneným láskam, aby boli spolu aspoň krátky čas lebo čo iné ako láska nám vie vyčarovať šťastný úsmev na tvári.
Čítaj viac
25.10.2016
Názor čitateľa
Knihu som si kúpila, lebo som chcela, Linda je zvláštna žena, ale páči sa mi na nej, že sa na nič nehrá, neskrýva sa za slovíčka, hovorí jasne a priamo, čo dnes málokto. Že jej to na druhej strane ubližuje, vie, napriek tomu žije život tak ako cíti, možno by mala skôr premýšľať a potom konať, ale to by už nebola Linda. Hneval a hnevá ma Lukáš, bolo by fajn, keby si svoje slabošstvo kompenzoval inde a Lindu nechal žiť v pokoji, celkovo tento prototyp mužov by som vyhostila na Sibír do chatrče s mínus 40 stupňami, aby si rozmysleli svoje konanie, nuž ale to by musel používať najskôr mozog a potom orgán, čož je u Lukáša nepravdepodobné. Viem však aj to, že keď žena nechce... tak.. veď to poznáme. Ale to nebudem posudzovať. Pre Lindy- vedia čo je správne napriek tomu šípka hlavou na betón, čím tvrdší pád tým väčšia bolesť ale bohužiaľ ona jediná nás skutočne posúva a mení na lepších ľudí. Ďakujem Linde za zážitok z čítania za priamosť otvorenosť, za "čistý rez:-)"
Čítaj viac
Petra
13.9.2016
Názor čitateľa
V niektorých kníhkupectvách ju ešte majú. Páčila sa mi najviac. Neviem ale špecifikovať prečo. Je v nej najviac citov, najviac bolesti, je to príbeh, na ktorý len tak nenatrafíte hocikde a pritom je vystrihnutý zo života mnohých z nás. Milujem Lindine knihy a ďakujem.
Čítaj viac
Katarína Hrubošová
Katarína Hrubošová
6.8.2016
škoda času
Malé, drahé, chaotické a tragické obsahom. Ak knihu zaradia do katagórie Eritické očakávam obsah menej "krutý" a oveľa vzrušujúcejší dej, ktorý je v tejto knihe na bode mrazu. Určite viac nesiahnem po autorkinej tvorbe. Kniha mi nič nepriniesla, osobne ju neodporúčam pretože už napísali oveľa zaujímavejšiu a intímnejšiu erotickú literatúru :D.
Čítaj viac
Peter
7.6.2016
Názor čitateľa
Knihu som vzal žene. Lukáš hlavný hrdina je učebnicový manipulátor, ale ja ho ako muž chápem. Robil som ženami presne to isté, čo robí on, aj s takou akou je hlavná hrdinka. Napokon som ju stratil a až vtedy som si uvedomil, že som stratil polovicu zo seba. Dobrá kniha
Čítaj viac
Kristián
29.5.2016
SOm v šoku!!!
Tá baba je bosorka. My sme vyhrali presne tak, ako to včera predpovedala. Odkiaľ to mohla mať?Jasné, že som hneď kúpil všetky jej knihy a držím chalanom z repre ďalej všetky prsty. Vedel by som si s ňou predstaviť futbalové večery, aj prestávky, aj všetko. Perfektná je Linda Chopin a idem čítať.
Čítaj viac
Milan ormezeym
29.5.2016
Názor čitateľa
Psychologička je,alebo niečo také, pokiaľ je s nimi v kontakte a správne ich namotivovala,tak mohla vedieť aj výsledok, aspoň predpokladať. V každom prípade, kuknite koľkých hráčov ma medzi priateľmi na FB, ale nech ma. SLOVENSKO DO TOHO A DIK LINDA, ja som fakt neveril
Čítaj viac
martins
26.5.2016
Mato
Takže ja som knihu kúpil, prečítal a som naozaj zvedavý, kto je Lukáš. Pri prvej možnej príležitosti ju posielam na SFZ a dúfam,že sa to konečne dozvieme. Veď kto z nás by mu nechcel závidieť aj naozaj.A autorka je super kosť, štýlová blondína,takže tieto príbehy sú podľa mňa reálne. A dobre dáva.
Čítaj viac

Linda Chopin, autorka, ktorá píše pod pseudonymom. V súčasnosti totiž ešte musí... Tajomná, mystická, nedosiahnuteľná, ale zároveň skutočne slobodná. Na jednej strane sa zdá, že holduje sexu, alkoholu a žije kontroverzne. Na druhej strane jej zmýšľanie, túžba a poddajnosť odkrývajú mnoho z vnútra každého človeka. Aj takého, ktorý sa k tomu nepriznáva. Do svojich postáv a ich životov vkladá dostatok ľudskej skutočnej vášne, zmyselnosti, lásky i bolesti. Touto cestou otvára čitateľovi srdce, ktorým dokonale pochopí príbeh.

Čítaj viac


Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?
Spontánne a s veľkým nadšením. Pretože tak to má byť, ak sa púšťate do niečoho nového a očakávate, že to splní vaše predstavy . S literatúrou ako takou sme doteraz mali skúsenosti z tej druhej strany. Ako autori, a tak sme si povedali, že skúsime preplávať na druhý breh.
Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?
Tituly, ktoré vydávame a plánujeme vydávať si vyberáme podľa schopnosti autora zaujať čitateľa. Príbehom, štýlom písania alebo pridanou hodnotou v podobe humoru. Empaticky, a tak trochu vizionársky sa snažíme vyberať rukopisy, ktoré by z pultov predajní v čo najväčšom počte skončili na policiach domácich knižníc alebo na displeji čítačiek. Chceme prinášať uveriteľné, svieže a zmysluplné texty pre milovníkov kníh, lebo slovo je dobrý nástroj, ak na ňom dokážete celkom slušne hrať.


Na ktorú knihu ste najviac hrdí?
Ak by sme neboli hrdí na každý titul, ktorý vydáme v našom vydavateľstve, naša práca by stratila zmysel. A to by sme vážne nechceli.

Čítaj viac

„Knihy sa musia držať vedy, nie veda kníh.“

Francis Bacon