Knihy
E-knihy
11,54 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Ušetríte 3%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Stál som pod šmykľavkou, ktorá mohla mať výšku okolo 6 metrov, a zrazu sa spoza nej ozval hrozný plač dieťaťa. Hlas sa podobal na nášho chlapca. Išiel som sa pozrieť, čo sa tomu dieťaťu stalo, či nepotrebuje pomoc, a kto to vlastne bol. Za nafukovačkou ma čakal vnútorný otras – bol to náš synček Samko (4)! Silno plakal, v šoku, nehýbal sa na zemi, neskôr sa mu nedalo znova nadýchnuť. Tvár v slzách a v šoku. „Padol na mňa! Padol zhora na mňa!“ kričal postarší muž, zdvíhajúci sa z trávnika. Začali sa zbiehať ľudia.

„Tam je záchranka! Môj muž zabehne po ňu!“ ponúkala jedna zo žien. Ruky držal natiahnuté vedľa tela, nehýbajúc končatinami, srdcervúco plačúc. Ešte som od neho taký plač nepočul. Prihováram sa mu... neodpovedá, len plače. „Áno, áno, nech rýchlo ide!“ súhlasím s ponúknutou pomocou. „Nehýbte s ním!“ kričí moja manželka. „Nevieme, čo má poškodené!“ Chrbtica?
Vozidlo záchranky spustilo sirénu a blížilo sa po letisku k nám.

Ako to Najmocnejší zariadil vo svojej prozreteľnosti? Dočítate sa v knihe Život s Bohom (2), ktorý je pokračovaním úspešného prvého dielu „Život v Božom požehnaní“ (2014) príbehov, svedectiev a zázrakov, na ktorý sú dobré ohlasy čitateľov. Posunula ich v duchovnom raste. Spoznali Milujúceho.

V tejto knihe okrem inšpiratívnych príbehov, pozývajúcich na to, aby ľudia mali vieru a vedeli o svojom Pomocníkovi, u ktorého je všetka moc vyriešiť aj človeku nemožné, sú aj rozhovory so vzácnymi ľuďmi - kresťanmi, ktorí vydali svoj život Tomu, ktorý vie LEN milovať, podpísali mu prázdny šek a dali kľúč od svojho domu života (napríklad s Ernestom Sieversom, z Ugandy, autorovi seminára Život v Duchu).

A sú pripojené reportáže zo štyroch inšpiratívnych miest (zo Žakoviec z Inštitútu Krista Veľkňaza – o zázraku vzniku a pôsobení tejto inštitúcie, Metéory, Raveny a OSWIENČIMU).
Božie zázraky a zásahy sa konajú aj dnes. Ako zažívať Božiu moc uprostred tohto sveta?
Vierou. Tá otvára cestu k Božej moci.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Život s Bohom - Štefan Patrik Kováč
Život v Božom požehnaní - Štefan Patrik Kováč
23,44 €
Ušetríte 0,36 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
240
Hmotnosť
430 g
Rok vydania
2015
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Lingua XP
Rozmer
130×210 mm
ISBN
9788097182076
Naše katalógové číslo
210006

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Eva Kováčová
26.1.2018
čítanie na inšpiráciu
Zaujali ma autorove príbehy s Bohom, v ktorých som si uvedomila, že Pán je živý a koná zázraky. A tak isto rozhovory so vzácnymi ľuďmi, ktorých názory na modlitbu a dôležitosť Božieho Slova v živote kresťana, sú občerstvujúce. A ako bonus som mohla navštíviť kraje, do ktorých by som sa asi nikdy nedostala. Vďaka. Odporúčam.
Eva
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Život s Bohom - Štefan Patrik Kováč
Život v Božom požehnaní - Štefan Patrik Kováč
23,44 €
Ušetríte 0,36 €

„Knihy sú zárodkom všetkých revolúcií.“

Victor Marie Hugo