Knihy
E-knihy

Hlavolam lásky

Úspech sa neodpúšťa

Motýľ, 2015
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
3 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Motýľ, 2015

Čo, ak sa zapletiete s mužom, ktorý zmení Váš život?! Čo, ak muž, s ktorým žijete, nie je ten za koho sa vydáva, ale v skutočnosti niekto iný?! Čo, ak získate diár, ktorý je plný kompromitujúcich materiálov a navždy zmení život...

Čítaj viac

6,90 €

Bežná cena Bežne 8,90 €

Ušetríte 22%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Čo, ak sa zapletiete s mužom, ktorý zmení Váš život?! Čo, ak muž, s ktorým žijete, nie je ten za koho sa vydáva, ale v skutočnosti niekto iný?! Čo, ak získate diár, ktorý je plný kompromitujúcich materiálov a navždy zmení život niekoho iného?! Lavína, ktorá príde sa nedá zastaviť... Terezu odnesie do vzdialených Arabských emirátov, aby rozlúskla najväčšiu hádanku svojho života. Z neočakávaného výletu za pravdou sa však stane boj o holý život! Podarí sa jej splniť misiu a odhaliť pravú tvár toho, ktorého miluje najviac?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Hlavolam lásky - Lucia Božiková
Cudzinca nemiluj - Ivana Ondriová
13,80 €
Ušetríte 5,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
208
Vydavateľstvo
Motýľ
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
208046
Rok vydania
2015

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,7 / 5

10 hodnotení

8
1
1
0
0

Alena Česlikovská
23.6.2015
Názor čitateľa
Bola som náhodou v Košiciach a a by som sa v autobuse nenudila ta som zašla kúpiť nejakú knihu.Kúpila som si ju,,ale neľutujem úžasná skvelé napísaná.Odporúčam kúpiť!!!
Čítaj viac
Livka
17.6.2015
Núti Vás zamyslieť sa, ale zároveň pobaví!
Kniha má neskutočne dynamický dej a rýchly spád. Prekvapí Vás každou novou kapitolou, vyčarí úsmev na tvári i pobaví, ale zároveň Vás núti zamyslieť sa nad problémami dnešnej spoločnosti. Nájdete v nej prospechárstvo, materializmus, závisť, ale i hľadanie seba samej a večnú tému lásky. Verím, že táto autorka neprestane písať, teším sa na ďalší titul.
Čítaj viac
Janka
20.5.2015
výborné
Som nadšená. Autorka bez servítky na ústach poukazuje na to, čo vládne dnešnému svetu. Je to globálne, nie len na Slovensku. Nenávisť, závisť, ohováranie, neprajnosť, intrigy, diskreditácia... v knihe nájdete všetko. Dej je od začiatku pútavý, graduje a keď si už už myslíte, že je všetko jasné, v duchu sa usmievate, že viete ako to dopadne... zrazu BUM... autorka prekvapí :) ako? prečítajte si knihu a uvidíte.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Hlavolam lásky - Lucia Božiková
Cudzinca nemiluj - Ivana Ondriová
13,80 €
Ušetríte 5,00 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green