Tao Múdrosti - Robert Urgela
Tao Múdrosti
20,00 €
Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Všetky podstatné problémy, starosti a choroby súčasnosti spôsobuje nadmerné sťahovanie, zužovanie, ktoré je potrebné odblokovať. Čo myseľ vyformuje, to fyziológia čestne splní. Aká je naša myseľ, taký je aj náš organizmus a také je telo našich okolností a udalostí, ktoré nás stretávajú v živote. Táto kniha odhaľuje vnútro človeka. Berie ilúzie o sebe, vracia človeka na zem. Preniká skrz zdanlivé hodnoty a istoty, ktorých sa držíme ako sa topiaci drží stebla. Obracia zdanlivú hierarchiu človeka hore nohami. Rozpúšťa pevné pravidlá myslenia a s nimi aj skostnatené tvrdé kryštály v organizme. Osviežuje myseľ a súčasne aj fyziológiu. Oslobodzuje človeka nielen od nánosov zbytočných usadenín, ale aj od posluhovania primitívnej lineárnej podvojnosti. Táto kniha je venovaná umeniu ako uvoľniť, rozpustiť a nesťahovať seba samého a svoje okolie. To, čomu v západnej civilizácii dnes nikto nevenuje pozornosť, na čo nie sú metódy ani špecialisti. Kniha je doplnená úvodnými praktikami myslenia a testom fázového stavu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Tao Múdrosti - Robert Urgela
Malá encyklopedie taoismu - Vladimír Ando
37,08 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Lucius
6.10.2019
výborne
Myslel som ze už sa nedozviem nič nové no táto kniha má ovela vetšiu hodnotu. Táto kniha my ukázala smer ktorým sa môžem posúvať ďalej osvetlila novú cestu a ukázala chyby ktorých sa dopúštame je to naozaj skvelý návod na život odporúčam všetkým. Čítaj viac
Alena Makóová
6.12.2015
Názor čitateľa
Vynikajúca kniha, v dnešnej dobe je pre prežitie najdôležitejšia vedomá a sústredená práca na zmene seba samého.Ideály a prikázania, podľa ktorých žili ľudia po stáročia sú dnes zabudnuté a odsunuté do pozadia.
Preto človek musí vedome a aktívne pracovať na obnove vlastnej duchovnosti. Táto kniha ukazuje cestu k vnútornej harmónii, aby človek bol v úplnej pohode
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Tao Múdrosti - Robert Urgela
Malá encyklopedie taoismu - Vladimír Ando
37,08 €

„Povedz mi, čo čítaš, a ja ti poviem, komu si tú knihu ukradol.“

Ilf