Bez ochrany - Miriam Grossman
Bez ochrany
7,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
7,00 €

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Školské areály sú ponorené v politickej korektnosti, čo ale nie je prekvapivé. Ale nie každý si uvedomuje, že tieto sociálne programy tiež prebrali patronát nad oblasťou zdravia a poradenských centier, čo môže viesť k nechceným výsledkom.

Psychiatrička Miriam Grossmanová o tom vie viac ako ostatní. Pracovala s viac ako 2000 študentami na najprestížnejších amerických univerzitách a videla ako sa veci majú, že programy na témy Ženy sú rovnaké ako muži, Bezpečný sex vlastne robia dnešnú mládež chorou. O svoje poznatky sa podelila s čitateľmi v knihe Bez ochrany.

Dr. Grossmanová nesúhlasí s odborníkmi, ktorí tvrdia, že problémy študentov by sa vyriešili kondómami a antikoncepciou zadarmo. Hovorí, že zdravotní poradcovia musia povedať nepríjemnú, politicky nekorektnú pravdu práve mladým pacientom v najzraniteľnejších a najzmätenejších okamihoch. Namiesto fráz a dezinformácii je čas ponúknuť im skutočnú ochranu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Bez ochrany - Miriam Grossman
Totem a tabu - Sigmund Freud
19,99 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Unprotected
Rozmer
125×200 mm
ISBN
9788071149873
Naše katalógové číslo
202334
Počet strán
188
Hmotnosť
190 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Lúč

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Števo
26.3.2019
Jednoznačne odporúčam (ľuďom s otvorenými očami)
Hoci je táto kniha dostupná predovšetkým v kresťanských kníhkupectvách, hovorí omnoho viac o prirodzenosti a zdravom rozume než o kresťanstve (kresťanstvo je spomenuté ako rozmer spirituality prakticky len v jednej kapitole). Ukazuje na šialenú politickú korektnosť, ktorej plody cítime aj na Slovensku. Hoci je západný mainstream plný neviazaného sexu, kariérnych ambícii a morálnej pohodlnosti, čakáreň pred psychiatrickou klinikou sa plní davom jeho obetí.
Knihu odporúčam všetkým: novinárom, lekárom, psychológom, rodičom, mladým a zvlášť vysokoškolákom (pre stredoškolákov by mohla byť drsná). Odporúčam ju aj politikom, hoci primárnou ambíciou autorky nie je politická zmena (napr. nenavrhuje zákaz potratov, ale presadzuje hlásanie pravdy o biologických a psychologických následkoch potratu - čo však môže mať aj politický dopad).
Čítaj viac
Martin Iglarcik
18.5.2016
Kniha ma velmi zaujala
Overený nákup
Kniha Bez Ochrany ma zaujala z dôvodu , že dnešná doba ponúka mladým na predaj všetko možné aby boli šťastný. Neviazaný Sex, antkoncepciu,užívanie slobody, bezdetnosť atď , všetko to čo mladých nerobí štastými, tieto odporúčania len naháňaju obrovské peniaze do vrecák spoločností ktoré toto všetko podporuju. Nikoho nezaujíma aby boli mladí ludia štastný. Ludia hadajte to čo je skutočné šťasti, V tejto knihe je opis čo je vo svete zle, na zakade skúseností jedneho človeka..Ľudia nedajte sa oblafnuť , ale hľadajte skutočnú pravdu.Nečítate polopravdy v lekárňach, v ambulanciach, na internete. Hˇadajte skutočnú pravdu. Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Bez ochrany - Miriam Grossman
Totem a tabu - Sigmund Freud
19,99 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth