Knihy
E-knihy

The 5 Love Languages

The Secret to Love That Lasts

Gary Chapman

dlhoročný spolupracovník Dr. Rossa Campbella, poradca v oblasti manželských vzťahov. Je autorom kníh, ktoré sú zamerané na manželské, priateľské a rodinné vzťahy. V českom jazyku zatiaľ vyšli tituly: Pět jazyků lásky, Děti a pět jazyků lásky, Dospívajíci a pět jazyků lásky, Pět jazyků lásky pro...

Vydavateľstvo
Northfield Publishing, 2015

Marriage should be based on love, right? But does it seem as though you and your spouse are speaking two different languages? New York Times bestselling...

Čítaj viac

23,57 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Marriage should be based on love, right? But does it seem as though you and your spouse are speaking two different languages? New York Times bestselling author Dr. Gary Chapman guides couples in identifying, understanding, and speaking their spouse’s primary love language—quality time, words of affirmation, gifts, acts of service, or physical touch.

By learning the five love languages, you and your spouse will discover your unique love languages and learn practical steps in truly loving each other. Chapters are categorized by love language for easy reference, and each one ends with specific, simple steps to express a specific language to your spouse and guide your marriage in the right direction. A newly designed love languages assessment will help you understand and strengthen your relationship. You can build a lasting, loving marriage together.

Gary Chapman hosts a nationally syndicated daily radio program called A Love Language Minute that can be heard on more than 150 radio stations as well as the weekly syndicated program Building Relationships with Gary Chapman, which can both be heard on fivelovelanguages.com.

The 5 Love Languages is a consistent new York Times bestseller - with over 5 million copies sold and translated into 38 languages. This book is a sales phenomenon, with each year outselling the prior for 16 years running!

Includes a promotional code to gain exclusive online access to the new comprehensive love languages assessment.
Čítaj viac
Kúpte spolu
The 5 Love Languages - Gary Chapman
Nôž - Jo Nesbo
37,99 €
Ušetríte 2,48 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
208
Hmotnosť
212 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Northfield Publishing
Rozmer
140×216 mm
ISBN
9780802412706
Naše katalógové číslo
202126

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

162 hodnotení

139
15
6
0
2

Viera
8.5.2019
Kniha pre každého
Táto kniha je nie len pre manželov, ale pre úplne všetkých ľudí, ktorý majú rodiny, deti, priateľov... Ak im chcete porozumieť, táto kniha je na to, ako stvorená. Mne otvorila oči. Dala by som ju, ako povinnú literatúru pre všetkých.
Čítaj viac
Soňa
2.5.2019
Jazyk, o ktorom sa nehovorí
Kniha je skvelá. Nie som typ človeka, ktorý obľubuje motivačné knihy a to väčšia pre mňa bola výzva, či to prečítam. Prečítala a dokonca na jeden hlt. Ak si vyhradíte jedno poobedie v nedeľu na túto knihu, tak sa z vás stanú omnoho múdrejší ľudia. Pretože je naozaj dôležité vedieť, akým jazykom rozpráva človek, ktorého milujeme. Dokážeme to však aplikovať aj na každodenný život. Nemusíte sa báť, že by vás kniha nudila, je to príjemné čítanie s veľkou myšlienkou v sebe.
Čítaj viac
1
7.4.2019
Knižka, ktorá pomôže pochopiť všetky vzťahy... Síce je kniha písaná hlavne pre manželov (manželským poradcom), ale aplikovať sa dá do každého vzťahu, či kamarátsky, rodičovský, k deťom... v knihe sú opísané veľmi vecne a jasne príklady z praxe, z reálneho života.
Nájsť svoj aj partnerov jazyk lásky môže pomôcť ako vzťah upevniť a predísť jeho strate. Dá sa milovať svojho nepriateľa? Krása, krása, krása...
Čítaj viac
Štefan
8.2.2019
Kniha má potenciál
Kniha ma popravde prekvapila, predpokladal som, že ju budem čítať nasilu. Poučil som sa a pridalo mi to iný pohľad na vec spolužitia, asi už neskoro, ale predsa. Ide hlavne o myšlienku knihy, kde je rozobratý rozdiel medzi zamilovaním a láskou, v dnešnej dobe, podľa servírovaní mediálnymi kanálmi moc vyumelkované a prikrášlené. Vrelo doporučujem ako záchranné koleso "nielen" pre páry, ktoré sa ešte zachrániť chcú.
Čítaj viac
3.2.2019
Úžasná kniha
Myslím, že túto knihu by si mal prečítať každý, či už prechádza krízou a kladie si mnohé otázky alebo je jeho vzťah dobrý a chcel by ho vylepšiť. Kniha mu mnohé objasní a pomôže v prejavovaní lásky, čím budú šťastnejšie obe strany. Veľmi dobre sa číta a popisované situácie, ktorých rozoberaním autor vysvetľuje princípy, sú veľmi reálne a zo života. Vrelo odporúčam!
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
The 5 Love Languages - Gary Chapman
Nôž - Jo Nesbo
37,99 €
Ušetríte 2,48 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev