Knihy
E-knihy
11,34 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Ušetríte 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Unikátna príručka určená pre všetkých rodičov!
Každý rodič sa občas pýta sám seba, či pre svoje deti robí naozaj to najlepšie, či ich dobre pripravuje na život a vzťahy, či im vhodným spôsobom prejavuje lásku... Cieľom tejto knihy je pomôcť zaneprázdneným mamám a otcom naplno ľúbiť svoje deti, tešiť sa z nich a zároveň ich sprevádzať všetkými obdobiami života. Ponúka štyridsaťdňový program, prostredníctvom ktorého môžu rodičia získať svieže impulzy a začať vnímať svoje deti a vzťahy s nimi v novom svetle. Povzbudivé myšlienky a rady autorov sa opierajú o múdrosť citátov z Biblie, a tak ponúkajú nielen ľudský, ale aj duchovný pohľad na výchovu v láske a pre Lásku.
Vaše deti nie sú Božím darom len pre Vás, sú aj darom pre budúce generácie.

Pre rodičov nie je nič krajšie ako intenzívny vzťah s vlastnými deťmi a vedomie, že v ich živote zakorenila láska a všeľudské hodnoty.

Láska… všetko znáša,
všetko verí, všetko dúfa
a všetko vydrží.
1Kor 13, 7 – 8

Čítaj viac
Kúpte spolu
Dar lásky pre rodičov - Stephen Kendrick, Alex Kendrick
Dar modlitby - Stephen Kendrick, Alex Kendrick
21,73 €
Ušetríte 1,07 €

Recenzie, kritiky

Dar lásky pre rodičov (Jana Pecníková), citajto

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Love Dare for Parents
Rozmer
140×215 mm
ISBN
9788022207393
Naše katalógové číslo
201667
Počet strán
252
Hmotnosť
450 g
Rok vydania
2015
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Tatran

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

4 hodnotenia

3
1
0
0
0

Laura
8.12.2016
spokojnosť
Maminka sa veľmi tešila a hrdo mi oznamuje, ako ďaleko už je. Odporúča všetkým rodičom, najmä však tým, ktorí ešte vychovávajú. Pekné aj praktické úlohy na vypisovanie, nielen čítanie.
Čítaj viac
Miroslava Mesárošová
31.5.2016
Výborná kniha
Kniha Dar lásky pre rodičov je užitočným pomocníkom na ceste stať sa lepším rodičom. Pomáha sústrediť sa na každodenné maličkosti a postupne, po malých krôčikoch, budovať (alebo zlepšovať) vzťah rodičov k deťom. Páči sa mi na nej, že k jednotlivým dňom (kapitolám) sú okrem samotného textu navrhnuté aj praktické úlohy + priestor na zapísanie si poznatkov či zážitkov spojených s danou témou. Knihu som dostala ako darček a považujem ju za darček s veľkým "D" :)
Čítaj viac
Majkak
27.2.2016
Najlepšia kniha pre rodičov
Prečítala som už viac výchovných kníh pre rodičov, ale táto jediná má naozaj zmysel a funguje na 100%. Zmyslom života a rodičovstva je láska a jedine láska nás i naše deti naplní šťastím. Táto kniha upozorňuje na rôzne podoby a prejavy lásky v každodennom živote vo vzťahu k deťom i k sebe samým, vďaka čomu deťom nielenže lepšie porozumieme a nájdeme si k nim cestu, ale naučíme sa zvládať stresové situácie učinným, láskavým spôsobom. Ja osobne za túto knihu vyslovujem jedno veľké "ďakujem" - autorom knihy i manželovej mamičke, že nám ju darovala.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dar lásky pre rodičov - Stephen Kendrick, Alex Kendrick
Dar modlitby - Stephen Kendrick, Alex Kendrick
21,73 €
Ušetríte 1,07 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green