Mária - Dokonalá žena - Elias Vella
Mária - Dokonalá žena
6,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Mária - Dokonalá žena

Elias Vella

Páter Elias Vella, františkán minorita, sa narodil 28.2.1941 v San Pauls Bay na Malte. Štúdium teológie a katechetiky absolvoval na Lateránskej univerzite v Ríme. Za kňaza bol vysvätený roku 1964. V rokoch 1980 - 1986 bol provinciálnym predstaveným františkánov minoritov na Malte, v rokoch 1986 -...

Autor Elias Vella sa vyznal, že napísaním knihy Mária - Dokonalá žena sa pokúsil dokázať, že "život bez matky je život ochudobnený o jej vľúdnosť, láskavosť, nežnosť, lásku a radosť." Táto kniha je však viac ako len dokazovanie nejakej teórie...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Autor Elias Vella sa vyznal, že napísaním knihy Mária - Dokonalá žena sa pokúsil dokázať, že "život bez matky je život ochudobnený o jej vľúdnosť, láskavosť, nežnosť, lásku a radosť." Táto kniha je však viac ako len dokazovanie nejakej teórie. Táto kniha je svedectvom muža, ktorý o Máriu oprel svoj život a neoľutoval.

Autor sa počas svojej bohatej pastoračnej praxe stretol so stovkami mužov i žien poznačených bolesťou. Zasvätil život vnútornému uzdravovaniu a sprevádzaniu ľudí v duchovnom boji. Preto asi málokto než on lepšie chápe význam Márie nielen v diele spásy, ale i v dnešnej Cirkvi - putujúcej a zápasiacej.


Čítaj viac
Kúpte spolu
Mária - Dokonalá žena - Elias Vella
Křížová cesta s Marií - Elias Vella
11,33 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Mary - The woman
Rozmer
130×195 mm
ISBN
9788089606016
Naše katalógové číslo
201345
Počet strán
250
Hmotnosť
252 g
Rok vydania
2014
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Per Immaculatam

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Mária - Dokonalá žena - Elias Vella
Křížová cesta s Marií - Elias Vella
11,33 €

„Knihou by sa malo nazvať iba to, čo obsahuje niečo nové.“

Lichtenberg