Knihy
E-knihy

Procitnutí slečny Primové

Natalia Sanmartin Fenollera
Host, 2014
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Host, 2014

Slečna Prudencie Primová, nezávislá, jemná a velmi vzdělaná žena, se nechá zlákat působivým inzerátem v¬ novinách a přichází za prací do kouzelného městečka San Ireneo de Arnois, kde nic není takové, jaké se zdá...

Čítaj viac

5,70 €

Bežná cena Bežne 12,69 €

Ušetríte 55%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Slečna Prudencie Primová, nezávislá, jemná a velmi vzdělaná žena, se nechá zlákat působivým inzerátem v¬ novinách a přichází za prací do kouzelného městečka San Ireneo de Arnois, kde nic není takové, jaké se zdá.
Slečna Primová dostane za úkol uspořádat knihovnu inteligentního, kultivovaného a¬ hloubavého „muže z ¬křesla“. Překvapivý životní styl obyvatel městečka nejprve vzbudí v -nově příchozí údiv a ¬zmatek. Postupně však tito podivuhodní a ¬nekonvenční lidé, především muž z¬ křesla a¬ děti žijící v ¬jeho domě, vystaví zkoušce její vizi světa, její předsudky, nejniternější obavy i ¬nejhlubší přesvědčení.
Procitnutí slečny Primové je líbezný příběh o ¬městečku, které se postavilo zády k vlivům moderního světa. Je ¬to román plný zajímavých rozhovorů a ¬diskusí, paradoxů, výjimečných žen a mužů, knih, žárlivosti, lásky, květin, výtečných zákusků a dobrého jídla.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Procitnutí slečny Primové - Natalia Sanmartin Fenollera
Navždy mojou - Emily D. Beňová
12,20 €
Ušetríte 12,94 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Awakening of Miss Prim
Rok vydania
2014
Počet strán
287
Vydavateľstvo
Host
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
191465

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

3 hodnotenia

1
1
1
0
0

10.4.2019
Prekvapenie
Prekvapenie. A veľké. Stokrát som zvažovala odložiť ju a stokrát som sa k nej vrátila. Je to veľmi zvláštna kniha, určite nie pre každého. Prudencia príde do malého mestečka na inzerát. Veľmi skoro zistí, že je to podivné mesto. Zastal tu čas, ľudia žijú pomalšie a tichšie, deti čítajú Homéra a ľudia sa navštevujú a sedia spolu pri horiacom kozube :) Doteraz neviem, čo si o knihe vlastne myslieť, ale ostal vo mne po prečítaní dobrý pocit, takže to nebolo márne :)
Ale pár vecí ma iritovalo. Ako celé mesto riešilo všetko, aj intímne záležitosti. Prudencia ako nováčik je tam pár mesiacov a už so všetkými rozoberá svoju lásku ku konkrétnemu mužovi. Trochu skoro na také blízke vzťahy. :) A ešte ma štvalo, že muž z kresla bol len muž z kresla... zaujímalo by aj jeho meno :)

PS: Vzadu je niekoľko názorov z novín a v jednom z nich sa spomína, že je to príbeh napísaný štýlom ako v 19. storočí :) A je to tak :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Procitnutí slečny Primové - Natalia Sanmartin Fenollera
Navždy mojou - Emily D. Beňová
12,20 €
Ušetríte 12,94 €

„Keď som objavil knižnice, bolo to ako mať Vianoce každý deň.“

Jean Fritz