Manifest každodenného hrdinu

Aktivujte svoju pozitivitu, maximalizujte svoju produktivitu, prospejete svetu

Robin Sharma, legenda vodcovstva a priekopník osobného majstrovstva, už viac ako dvadsaťpäť rokov mentoruje miliardárov, podnikateľských gigantov, superhviezdy, profesionálnych... Čítať viac

Vydavateľstvo
Eastone Books, 2022
Počet strán
368

Robin Sharma, legenda vodcovstva a priekopník osobného majstrovstva, už viac ako dvadsaťpäť rokov mentoruje miliardárov, podnikateľských gigantov, superhviezdy, profesionálnych športovcov a smotánku šoubiznisu ... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

10,95 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Róbert Barcík: Zrkadlo umelej inteligencie. LearningDoe, 2023

Viac o e-knihe

Robin Sharma, legenda vodcovstva a priekopník osobného majstrovstva, už viac ako dvadsaťpäť rokov mentoruje miliardárov, podnikateľských gigantov, superhviezdy, profesionálnych športovcov a smotánku šoubiznisu prostredníctvom revolučnej metodiky, ktorá im pomáha dosahovať výnimočné výsledky. V tejto prelomovej knihe teraz Robin Sharma sprístupňuje svoj transformačný systém každému, kto je pripravený získať neobmedzenú pozitivitu, monumentálnu produktivitu, hlbokú duchovnú slobodu a život zasvätený pomoci druhým.
Čítať viac

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

5 hodnotení

5
0
0
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

7.9.2023
Výborná kniha
Autor do knihy zhrnul jeho obrovské dlhoročné skúsenosti z osobného rozvoja. Ako prvú knihu som prečítal Mních, ktorý predal svoje Ferrari, ktorá sa mi veľmi páčila.
Kúpil som si všetky dostupné knihy od tohto autora a táto patrí medzi jeho najlepšie, podľa môjho hodnotenia. Určite ju budem čítať opätovne.
Čítať viac

Robin Sharma

Čítať viac

Vydavateľstvo Eastone Books

Čítať viac

„When you are measuring life, you are not living it.“

The Time Keeper - Mitch Albom, 2013
The Time Keeper
Mitch Albom